Yeni Alan Tarama Çubuklarım

ares_0003

Member
Öncelikle işin erbabı üstadlarım daha önce konu açmıştım. Yeni alüminyum malzeme çubuklarıma bugün kavuştum. Arazide malzeme değil bana boşluk bulsun yeter. Gerisi ya nasip.
1. Mineral den ne kadar etkilenir?
2. Sadece bentonit mineral etkisini kırmaya yeter mi?
3. Kare dalga 700 hz sinyal versek boşluk bulma şansımızı artırır mı?
4. İki kişi kullanım olanında gümüş kaynak teli kullanacağım. Etkisi ne olur?
Hep beraber çözüm ararsak piyasada ki cihazlardan daha iyi bir cihaz ortaya çıkar ve hepimiz nasipleniriz İnşallahEkli dosyayı görüntüle 284427

humhum

Member
Öncelikle işin erbabı üstadlarım daha önce konu açmıştım. Yeni alüminyum malzeme çubuklarıma bugün kavuştum. Arazide malzeme değil bana boşluk bulsun yeter. Gerisi ya nasip.
1. Mineral den ne kadar etkilenir?
2. Sadece bentonit mineral etkisini kırmaya yeter mi?
3. Kare dalga 700 hz sinyal versek boşluk bulma şansımızı artırır mı?
4. İki kişi kullanım olanında gümüş kaynak teli kullanacağım. Etkisi ne olur?
Hep beraber çözüm ararsak piyasada ki cihazlardan daha iyi bir cihaz ortaya çıkar ve hepimiz nasipleniriz İnşallahEkli dosyayı görüntüle 284427
700 Hz Kare dalga ile Boşluk bulmada çok etkili olduğunu duymuştum , ancak bu frekans sabit değil , yani boşluğun
boyutuna göre de değişiyor , o yüzden Yer e Çubuklar ile 500Hz ila 1 Khz arası değişken Frekans vererek bunu deneyebilirsin veya El çubuklarının en altına bağlayarak bu frekansları vererk de deneyebilirsin . Saygılar .

Ledun

Bilgili Üye
700 Hz Kare dalga ile Boşluk bulmada çok etkili olduğunu duymuştum , ancak bu frekans sabit değil , yani boşluğun
boyutuna göre de değişiyor , o yüzden Yer e Çubuklar ile 500Hz ila 1 Khz arası değişken Frekans vererek bunu deneyebilirsin veya El çubuklarının en altına bağlayarak bu frekansları vererk de deneyebilirsin . Saygılar .
İşe yararda, %100 kesin çözüm değil.
Tespitten sonra 3 aşamalı kontrol sistemi kurmalısınız.
10 yerden belki 1 yerde başarılı olabilirsiniz
Başarılı olacağınız odanın içinden de metal çıkmaz.

ares_0003

Member
İşe yararda, %100 kesin çözüm değil.
Tespitten sonra 3 aşamalı kontrol sistemi kurmalısınız.
10 yerden belki 1 yerde başarılı olabilirsiniz
Başarılı olacağınız odanın içinden de metal çıkmaz.
3 aşamalı tespit sistemi nedir üstad