Yeni fotoğraflar yorumlarınızı bekliyorum ustalar

murat5164

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3. Resimdeki tasin kendinde degerli sinyaline baktin mi,baktiysan ne sonuç aldin

Ayes67

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=13669]murat5164[/MENTION] bakılmadı usta herhangi işlem yapılmadı henüz sizce nedir anlamı bunların

murat5164

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dedigim tasin kendisinde degerli tespitine bakın

Ayes67

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=13669]murat5164[/MENTION] usta konuyu daha detaylı anlatabilirmisin yapılacak işlemleri yeniyiz daha bu işlerde

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşım bırakın şurayı artık ordan ekmek çıkmaz
biraz daha medeniyete yakın yerleşimlere doğru yaklaşın bence

Ayes67

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Tecrübeye dayalı konuşmuyorsun [MENTION=20021]_Mithra_[/MENTION] ben arazi yapısını biliyorum üst tarafında cihaz sinyal verdi arazi koşulları yapısı anlatıyor herşeyi ama işaretin çözümü lazım ben bir yüz görüyorum orda ama sen görmüyorsun isteyerek bakmadığın için gelişi güzel yorumluyorsun eyvallah adam gibi bakıpta yorumlayan olur elbet sen takılı kalma burfa

APOLLONUS

Super Moderator
Süper Moderatör
benim tahminim bu taşların olduğu yığma bir yapı kalıntısı ve bu taşlarda o yapıda yapılan işte kullanılmış taşlar ve üzerindeki işaret dediğiniz oluşumlarda zamanla kullanım amacına göre oluşmuş yıpranmalar ve küçük murç oyuğuna benzeyen dikdörtgen oymalarda yine kullanım amaçlı diye düşünüyorum. bezirhane olabilir değirmen olabilir vs.

murat5164

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Benim tek söyleyeceğim dedigim tasa degerli var mi diye bakman

pertinax

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dönüp dönüp aynı yer hakkında yeni konu açmayınız bir önceki konuya resim ekleyiniz. Ayrıca hocalarımız gerekli açıklamalarda bulunmuştu daha önce sizden çevre resmi düzlük yığma gibi şeyler sorulmuştu lütfen hocalarımızın isteği üzerine resimleme yapınız. Sürekli aynı resimleri paylaşıp yorum istemeniz forumdaki diğer üyelerin resimlerine gerekli yorumlarıda bir nevi engelliyor çünkü sürekli yeni başlık altında aynı resimler aynı konu umarım anlatabilmişimdir değerli arkadaşim

APOLLONUS

Super Moderator
Süper Moderatör
Eğerki yığmayı bir sondaj çalışması ile açığa çıkarabilirseniz yapının diğer emareleriyle karşılaşacağınıza eminim. Ha yüzünüzü güldürecek birşeyle karşılaşırmısınız bilinmez ama ben pek sanmıyorum.

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Tecrübeye dayalı konuşmuyorsun @_Mithra_ ben arazi yapısını biliyorum üst tarafında cihaz sinyal verdi arazi koşulları yapısı anlatıyor herşeyi ama işaretin çözümü lazım ben bir yüz görüyorum orda ama sen görmüyorsun isteyerek bakmadığın için gelişi güzel yorumluyorsun eyvallah adam gibi bakıpta yorumlayan olur elbet sen takılı kalma burfa
eyvallah