Yeni yerim yardım lutfen

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mezarın biri açılmış, çevre resimlerini yükleyin diğerlerine bakalım.

azzem

Bilgili Üye
bulduğun yerler güzel ama resimleme kötü buralarda sonuca ulaşmak istiyorsan daha iyi açılı resim çekmen gerek

Yanus33

Member
[video=youtube_share;IQ989J-wTD4]https://youtu.be/IQ989J-wTD4[/video]

S.a arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar yeni yerim adlı konunun olduğu alanın videosunu çektim değerli vakitlerinizi ayırıp izler misiniz acaba şimdiden yapacağınız yorumlar için çok çok tesekkur ederim selametle BulursamKader25 azzem dadas_25 Turko nik ragıp fatih7979 APOLLONUS mayhem yorumlarını bekliyorum ustadlar

Barakuda

Aktif Üye
yunus33 ustam yer güzelmiş fakat siz çalışma yapmadıysanız mezarlar bulunmuş..fakat burada 4.5 tane mezar olacağı kanısındayım..resimlerdeki mezarlar kare oymanın kaç metre uzağında bulunmuş yazarmısınız..kare oymanın ölçümüde önemli bizim için..en azından benim için önemli...belki açılmamış olanı bulmanıza yardımcı oluruz bellimi olur..dediğim gibi kare oymamın boy en ve derinlik ölçülerini yazarsanız sevinirim..

azzem

Bilgili Üye
Video çok uzun hepsini izleyemedim yalnız videonun başladığı üzerinde durduğun yer mıcırlık eğer toplama değilse mezar olabilir

Barakuda

Aktif Üye
birde merak ettim kare oymaların hepsi aynı yerdemi..farklı yer değil yani..

Turko

Uzman
2 tane güzel oda mezarın var .

Şirvan

Operatör
Burada cihaz ve çubukla dolaş zirve olan yerleride dolaş. Yaşanmışlık olduğu belli illaki birşeyler olur

Yanus33

Member
yunus33 ustam yer güzelmiş fakat siz çalışma yapmadıysanız mezarlar bulunmuş..fakat burada 4.5 tane mezar olacağı kanısındayım..resimlerdeki mezarlar kare oymanın kaç metre uzağında bulunmuş yazarmısınız..kare oymanın ölçümüde önemli bizim için..en azından benim için önemli...belki açılmamış olanı bulmanıza yardımcı oluruz bellimi olur..dediğim gibi kare oymamın boy en ve derinlik ölçülerini yazarsanız sevinirim..
En kısa zamanda onları da yazarım ustam yazdığında dizide etiketlerim muhakkak açılan yerler kare oymakların çok altında en az arasında 200 mt falan var ve kare oymakların yakin çevresinde hic çalışma yapılmamış videoda ilk kare koymanın olduğu alanda hic bi çalışma yok yakin çevresinde oymakların her ikisininde hem videolu hemde resim seklinde ölçer tekrar yüklerin buraya tekrardan değerlendirme yaparız artik beklemekten başka çare yok simdilik o zaman

Son düzenleme: