Yer altı görüntüleme cihazları

aslanbey

Bilgili Üye
Slm ustalar bugün bitane makina getirdik yer altı radarımı ne benim ortaklardan biri getirdi 18 mt derinliği görüyormuş 4000 tl ödedik adama makina 60000 bin tl civarıymış fiyatı bize 6 yer göstetdi ve içinde birşey görünmüyo fakir yer falan dedi ama heykel falan çıkabilir belki onuda makina görmez dedi biz işlem yapacagız bu makinaların doğruluk oranı nedir makina ustalarından yardım bekliyorum verdimiz paraya değermi iki buçuk mt oda buldu bulurmu bu cihaz

Apollon01

Moderatör
Moderatör
senin dediğine görre boş ustam, bir şey görmeyen, derinlik veremeyen, olabilir ile bu iş olur mu>? keşke çağırmadan para ödemeden buraya yazsaydınız, her denilene değil, bu camia da gördüğüne inan, o kadar sahtecilik yalan dolan var ki? keşke o parayı verip bir cihaz alaydınız arazide tek tek arayaydınız, bu işi yapıp çorbasını kaynatanlar var, ne dediğimi anlayın lütfen, burda bu olabilir diyene inanmayın, hele peşin para hiç ödemeyin, malı görüp öyle gereğini yapın, dedikleri yer boş ise, ki çook büyük ihtimal boştur sizin para güme gitti mi? paranızı geri alablirmisiniz? inşallah biz yanılmış olalım ben inanmam şahsen böyle dalaverecilere,

Neonxy

Member
Slm ustalar bugün bitane makina getirdik yer altı radarımı ne benim ortaklardan biri getirdi 18 mt derinliği görüyormuş 4000 tl ödedik adama makina 60000 bin tl civarıymış fiyatı bize 6 yer göstetdi ve içinde birşey görünmüyo fakir yer falan dedi ama heykel falan çıkabilir belki onuda makina görmez dedi biz işlem yapacagız bu makinaların doğruluk oranı nedir makina ustalarından yardım bekliyorum verdimiz paraya değermi iki buçuk mt oda buldu bulurmu bu cihaz
Kazıklı sistem mi Tork mu Loza mi vs vs ?Marka söyleyin de ona göre yorum bilgi paylaşılsın.ilgilenenler istifade etsin.

aslanbey

Bilgili Üye
@Apollon01 ustam baktı kaya mezarı var dedi kesin emin konuşuyo kayanın yüzünde üç tane çentik küçük dikdörtgen şeklinde bunun sağında kaya mezarı dedi bir kaç yerdede zemin altı oda var iki buçuk mt dedi

aslanbey

Bilgili Üye
@Neonxy ustam inan ismini bilmiyorum ama fiyatı 60000 tl dedi ikinci eli 40000 tl dedi

aslanbey

Bilgili Üye
@Neonxy ye verileri aldı inceleyecekmiş şu an içinde bişey görünmüyor dedi bize haber edecek 3 saat sonra

tncysmn

Aktif Üye
İçinde bişey görünmüyor derken, zaten içindeki bişeyi göremez gpr ler ayrıca aşağıda taç çanak çömlek külçe heykel vs var diyen adam yalan konuşur çünkü, o şekilde bir teknoloji daha üretilmedi. Gpr ler yapı oda boşluk gibi alanları görebilir ve metresi metresine derinlik verebilir. Size bakan adam sanki biraz acemi gibiymiş veya tokatçı. Çekimini yaparsın bakarsın dataya göre bir yorum illaki olur, yorum yoksa bi daha ölçüm alınır

aslanbey

Bilgili Üye
@tncysmn ustam bu adam görüntüyü aldı yerleri söyledi ama içinde metal varmı yokmu bilmiyo ama yok gibi dedi ama veriler duruyo evde inceleyim size haber ederim dedi

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
18 m altta kaya mezarı mı var dedi ?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Apollon01 ustam baktı kaya mezarı var dedi kesin emin konuşuyo kayanın yüzünde üç tane çentik küçük dikdörtgen şeklinde bunun sağında kaya mezarı dedi bir kaç yerdede zemin altı oda var iki buçuk mt dedi
gel ben sana istediğin kadar mezar göstereyim ama açabilirmisin, bişe alabilirmisin önemli olan o- zor işler kardeş, bu işler öyle parayla olmaz alabiliyorsan paranı geri al, şunu söyleyebilirsin, paramı verin gelin açın ya da birlikte açalım, ne olduğunu göreyim bileyim, iki katı vereyim de bakalım yanaşacaklar mı? paranı kurtarmaya bak, en azından ne kurtarabilirsen kurtar benden demesi, 4000 tl ciddi bir rakam sizi de iyi efsunlamışlar, hala çarpıldığına inanamıyorsun galiba, ne diyelim başka, her cihaz gördüğüne para verirsen evin yolunu şaşırırsın