Yer altı görüntüleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakannnnn

Member
Merhaba arkadaşlar bana 10 metre derinliğe kadar sonuç alabilecegim yer altı görüntüleme alacağım bana yardımcı olur musunuz lutfen kullanıcılar yönlendiriirse sevinirim satıcılar urun satmak için yorum yapmasinlar para kolay kazanılıyor teşekkürler.

Hakannnnn

Member
Teşekkürler kardeşim ama yokmu hic cihaz alıp memnun kalan

Nil

Engellendi
rezistivite yada gpr harici birşey alma , parana yazık olur

Hakannnnn

Member
Cihaz olarak tavsiye nedir rezitive denedik ama maalesef sonuç alamadık

Nil

Engellendi
rezistivite kullanamadıysanız , gpr hiç kullanamassınız, marka model neydi rezistivite ?. gpr ise sir3000, den tut malaya kadar birsürü marka model var önemli olan markasından ziyade anteni, siz ne arıycaksınız ? hedefinizde ne var ? ona göre anten alıcaksınız
Cihaz olarak tavsiye nedir rezitive denedik ama maalesef sonuç alamadık

Hakannnnn

Member
Rezitiveler aldatıcı 3 ayrı cihazı aynı alanda denedik ama fason çünkü rezitive toprağın değişkenliğini Gore grafik verio mesela 3 cihazda aynı yerde denedik ve husrana ugradik çünkü 500 metre kare bi alanda her yer toprak olan bi alanda kış veya ortada bi kaya var ise onu da yapı olarak görüo yani bu cihazları satan ve 20 yıldır bu işi yapan adam bile şaşırdı demek ki bulanio bosyere çalışmada cabasi

Hakannnnn

Member
Üzerine zong denen bi alet var ve kullanan bi arkadaşına getirdik oda bisey yok kış dedi 150 binliralikta cihaz o bile bulamadı ben şaştım kaldım çubukçu arkadaş cubukla tek tek çizdi alanı yani bu işler yoruyor insani

Hakannnnn

Member
Bana 3 boyutlu net görsellik veren cihaz lazım yahu yokmu iyi bi yer altı görüntüleme su olipta kullanan hepmi cubukcu

Hakannnnn

Member
Burdan marka model sorup yorum alabiliyormuyuz acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...