Yer hakkında bilen biri yorum yaparmi ?

empa

Member
bunlar işaret değil ,lapya...

Pscyhe

Engellendi
Emin olmadigim yorum yapmiyorum..cunku benimde zamanim degerli..degerli zamanimdan vakit ayirip burdaki arkadaslarimiza kardeslerimize yardimci olmaya calisiyorum o yuzden yorum yapmasam daha iyi olur diye dusundum degerli zamanimi buraya ayirip diger kardeslerimize yardimci olamam diye.Konu aciklamasini degistirip daha uygun ve anlamli birseyler yazarsaniz ben ve tum ustalarimizin bilgilerini tecrubeleriji aktarip yardimci olacaklarina eminim guzel kardesim..

Son düzenleme:

palaks

Aktif Üye
bi görüşüm var lakin emin değilim o yüzden yazmıyorum, bu işlerin garantisi yok, nasip işi rastgele

Turko

Uzman
Üçgen oyma içi de yuvarlak oyma oyma içinde kapalı mağara işareti . Kıymetli işaret üçgenin sivri ucu Son fotoğraftaki yere bakıyorsa üzerini temizle Son nokta işareti olacak haç olabilir yada ufak 10-15 cmlik yılan belki ders D harfi. Tekrar resimle bakalım. Gidince boşluk bak . Rast gelsin

gokhan331

Member
Tamam ustat orda birsey dikkatimi cekmisti yarin gidince bakacam sanki oturtma tas gibi soldaki gorduysen orayi temizlicem baska napabilirim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
2 odali bir sistem gozukuyor. Birisi mezar.
1-Cubukla bosluk ve degerli tespitiyle bulunabilir.
2- Tum isaretler ortaya cikarilir. İsaretler den yola cikarak ihtimaller tek tek denenerek hedefe ulasilabilinir.

Daha once ulasilmis olabilir. Odaya ulasildiginda bombos karsilasmak imkan dahilindedir. En zahmetsiz ve en az masraflisi 1nci maddenin tahakkukudur. Bilen birisini bulun derim.

Şirvan

Operatör
Şelaleler çok yanıltıci olabiliyor. Fakat suyun döküldüğü yerdeki insanın sürünerek girebileceği yerlerde3.5.7 sandik mezar olduğu görülmüştür. Kısa saplı bir çapa işini görür

gokhan331

Member
Cihaz yok bende bu bosluk icin çubuğu nerden bulabilirim