Yeralti görüntüleme cihaz test asamasindadir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ozetle bu cihaz elimizdeki 10 liralik cubugun yaptigi işi yapabilir;
Minerale yakalanir
Boslukda yanilir
Bence bosa para verilmis.

Gecen konu da acip bir cihazi sordum.
Yer bakmaya 3000 lira istenmis.
Cihazin sifiri 7.000 lira
Gittigidiyorda ikinci eli 1.500 lira.

Mesele sadece cihazin dogru tespit yapmasi olsaydi, yemez icmez cihaz alirdik. Mala da bile bosluk her zaman %100 degilken her cihazin isi cok zor.
Cihazlar artik tokatcilikda kullanilir hale gelmis. İnsallah bu cihazda bi durum yoktur.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Çok ilginç bir tartışma platformu. Forum yöneticileri kullanıp görmedikleri cihaza karalama yapıyor, bu forumu okuyan gezen zavallılara üzülüyorum.
Videonuzu izledim, bakin sahada elinizde cihazinizla calisirken aldiginiz verileri gosteren bir kanit olmadan, nerede calistiginizi yakindan gormeden, veriler sonucu ortaya cikan gorselin dogrulugundan ben emin olamadim,
sizin kurgunuzda
- cihaza benzer bir kutu
- uzaktan cekilmis bir yer gorseli,
- sizin o yer icin anlattiklariniz
- sonucunda da basarili olusunuzun anlatimi var. Acunun programina katilan yarismaci olsaniz bu anlatimla sizi elerdim.
Site yonetimi olarak bu sekilde yapilan urun tanitimlarina, guvenilir olmadigi zaman ayni tepkiyi verdigimizi biliyor olmaniz gerekirdi. Sunumunuzu daha guvenilir ve net bir sekilde yaptiginizda tekrar konu acip argenizi paylasabilirsiniz.
Videonuz tarafimca konudan kaldirilmistir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Çok ilginç bir tartışma platformu. Forum yöneticileri kullanıp görmedikleri cihaza karalama yapıyor, bu forumu okuyan gezen zavallılara üzülüyorum.
Bu formu gezenler asla ZAVALLİ degildir.
Sizin tahmin edemeyeceginiz kadar da bilinclidirler.
Ben yorumumu şu anda sitede olan kardaslarimiz icin degil, sonradan siteye gelecek ve bu isleri, cihazlari bilmeyenler okusun diye yazdim. Yazdim ki aldanmasinlar.
Bilmedigimiz
Duymadigimiz
Anlamadigimiz
Cihaz yok denecek kadar azdir.
Ben anlayamasam, anlayacak coktur.
Kimler geldi kimler gecti bu masadan.
Hicbiri tutunamadi yani ispatlayamadi cihazini.
Bu site ne Facebookdaki nede Youtubedeki formatta at kosturmaya musade etmez. Bizim icin genel kural;
Ne aldatmak
Ne de aldanmaktir.
Bu yuzden revactadir.
Burada kimseye istedigi gibi at koşturmasina imkan verilmez.
Acilan katagorilerde sabitlenen konulari incelerseniz ne dedigimi cok iyi anlarsiniz.
Yukaridaki zavalli sozunuz dahi siteden uzaklastirilmaniza yeterlidir.
İlk kez geldiginiz icin sadece uyariyorum.
Cihazinizin ispatini yapabilirseniz bu kapi herzaman sizede aciktir.

Turko

Uzman
Selim bey emfad ug 12 yi 6 MT çukurun içinde kayaların yüzeyine vurarak parçalayan biriyim ben. Kırdığım dedektör lerin haddi hesabı yok. Hangi potasyum hangi manyakmetro .. Selim bey YouTube kanalınız da gaz frekansı buldum deneme yapacağım dediğiniz videoyu kaldırın. Millet ....... ile güler size bırakın insan gibi ağız ile gülmeyi..... Doğal gaz boru hatlarında transfer sıvı halde olur gaz hale tank dolumunda başlar . 250 M3 gaz boru hattına verilmeden önce sıkıştırılır 22 litre sıvı hale gelir öyle boru hattına verilir. La ilahe illallah. Sana diyecek hiç birşey bulamıyorum. ARGE olmamış. Yemedik. Yedirtmeyiz.

deli firat

DOĞACI
.
Yaz ustam ... banlanmadı ... en azından bu sitede kek yok ilk giren üyeyi bile uyarıyolar başka sitelere yol alayım der ...
Gardaş baktı kek yok ekmek çıkmaz burdan Ee ne yapacak çirkefe yatacak üyülere zavallı diyip kendi zavallıgını ortaya çıkarıp giti bunlar aslında emek hırsızı bilinçli çalışanlarıda zan altında bırakan zavallılar

Turko

Uzman
Elim ayağım zıpladı. Adam doğal gaz boru hattı var burda gaz frekansı tespit ettim diyor videoda eline de almış ...... bi adsl modem anteni. ...... kesin karar verdim. hayatımda gördüğüm en bilgisiz adamsın galiba. Hele o ses balans programını telefona yükleyip alan tarama yaptım frekans girdim dedin ya.Seni takip eden 4500 kişiye de yazik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...