Yeraltı Görüntüleme ile Kaya Mezar Tespiti Yapılabilir mi?

hasantopay

Member
Başlıkta da belirttiğim gibi yeraltı görüntüleme cihazları ile kaya mezarları tespit edilebilir mi?

Garip_sk

Aktif Üye
Cobra plug in gpr nasıl cihazdır ustalar bende ufak bir soru sorayım bari konu sahibi hakkını helal et, konunda sorduk

Definecikuzu

Bilgili Üye
YOk elde taşımalı olacak bu, fiyat herşey aldım alacağım yerden ama yeni cihaz olduğu içinde temkinli yaklaşıyorum kullanışlı diğer gpr lar gibi arabalı değil elde taşıma aparatıda var o yüzden dağ tepe dolaş dur ?
valla bu gerçek gpr sistemlerinde mala okmden başka ne alınır bilmem ama cobranın da adını son zamanlar da çokça duydum sensör kalitesinin standartlara uyduğunu bu işle uğraşan bi tanıdıktan duydum lakin hakkında çokça fikir edinmediğim cihaz hakkında konuşup sizi yormak istemem.

Garip_sk

Aktif Üye
valla bu gerçek gpr sistemlerinde mala okmden başka ne alınır bilmem ama cobranın da adını son zamanlar da çokça duydum sensör kalitesinin standartlara uyduğunu bu işle uğraşan bi tanıdıktan duydum lakin hakkında çokça fikir edinmediğim cihaz hakkında konuşup sizi yormak istemem.
Zaten gpr dedin mi mala dır ama arabayla arazide çok sıkıntı bu tarz gpr lar, cobranın plug-in cihazı tam araziye göre elde taşıyorsun.Yanlış hatırlamıyorsam Cobr da İsveç malı usta. Bu okm exp 6000 alman malı okm yi diyorsun dimi usta

Definecikuzu

Bilgili Üye
malayı biliyorsun zaten ben ona çim biçme makinası adını verdim kendimce ?
okm evet alman okm diyorum yalnız gpr sistem dikkatini çekerim benim asıl hayalimdeki okm OKM GEPARD GPR tam olarak bu