yeraltı odası

gölge86

Member
arkadaslar yukleyecegım resımlerde yeraltıodası mevcut gırıs kısmı görülen yerın ön tarafında 4 5 basamak mevcut resımde gorulmuyor içerisine girildiğinde 8 10 kişi sığacak şekilde yapılmıs gelen kişiler burda ikinci bi oda daha oldugu soyluyor ama yanda ama altta herbiri birşey soyledı çubukçu arkadas girişin ön kısmından 3 4 metre aşagı da dedi cihazla bakıldı yan tarafta oldugu soylendı yorumlarınıza bırakıyorum..

oda1.jpgoda 2.jpgoda 3.jpgoda4.jpg

gölge86

Member
ilk oda boş çıkmış ikinci odayı bulan yok arkadasın babası bi ermenı getırmıs buraya içerde yan duvarda carpı işareti var demiş 80 90 cm kırın ikinci odaya ulasırsınız demiş. ama yol kenarı oldugu için sit alanı işi biraz zorlastırıyor

gölge86

Member
gidip çaılışacaz karsı mı olur yan mı olur artık

LabarNa

Bilgili Üye
kardeş buraya zaten kepçeyle girmişler
Eğer öyle bir imkan daha varsa yüzeydeki Toprak sağa sola beşer metre açılırsa Bence orada
Başka mezarlarda vardır

gölge86

Member
elde makına yok etrafta mezar yok oda var onuda bulucaz inşallah. tam olarak karsıdamı yandamı bilemiyoruz havalar musaıt olunca baslayacaz kepçeyle açılmamıs 10 15 yıl once elle kazılmıs giriş bulunmuş bu odada birşey cıkmamış.bu gibi yeraltı odaları alt alta mı yoksa yanyana mı olur kaç oda olur girişin üst arka tarafı kis demir çaktık yere gitmiyor

gölge86

Member
kazan kişiler tanaıdıgım konustum boş çıkmış

gölge86

Member
bir başka oda var malzemesi içinde cihazla baktık. yan tarafa dogru kazmayı düşünüyorum 1 metre falan yılan kamera varmıs ondan alacam bakmak için.

LabarNa

Bilgili Üye
bir başka oda var malzemesi içinde cihazla baktık. yan tarafa dogru kazmayı düşünüyorum 1 metre falan yılan kamera varmıs ondan alacam bakmak için.
kardeş bu kadar kesinse
cihazın tepki verdiği yer ve
sinyalin yoğun olduğu yerden işe başla Bence

degirmenci

Aktif Üye
açılmışyer boşuna emek harcamayın

gölge86

Member
inşallah. havalar müsait olunca çalışmalar başlar