Yerli cihazlar

velevki

Engellendi
merhaba,
Teknoloji Ekibi ve Farmet aynı ekip midir? Farmetin ülke genelinde tek bayisi var, ama aynı yer Teknoloji Ekibinin de Ankara bayisi, bu durumda ürünler arasında sadece isim farklılaştırması mı var? Bu iki ekibin cihazları neden birçok dedektör satıcısında bulunmuyor? irtibata geçtiğim Birçok satıcı yerli ürünleri satmadıklarını söyleyip, uzak durmamı tavsiye etti. Bu işin aslı astarı nedir Allah rızası için bir yardım ya kaan5557 abi !!!

Nil

Engellendi
yazık olur parana
merhaba,
Teknoloji Ekibi ve Farmet aynı ekip midir? Farmetin ülke genelinde tek bayisi var, ama aynı yer Teknoloji Ekibinin de Ankara bayisi, bu durumda ürünler arasında sadece isim farklılaştırması mı var? Bu iki ekibin cihazları neden birçok dedektör satıcısında bulunmuyor? irtibata geçtiğim Birçok satıcı yerli ürünleri satmadıklarını söyleyip, uzak durmamı tavsiye etti. Bu işin aslı astarı nedir Allah rızası için bir yardım ya kaan5557 abi !!!

Angel

Yeni Üye
biz makro kruzer aldık 45 santime kadar parçaları rahat alıyoruz dedektörün verdiği karşılığı hç biri vermiyo dedektör oldumu elin boş gelmez.

Turko

Uzman
Cihaz tipi nedir almak istediğin ? Dedektor , alan tarama, yer altı görüntüleme ?

adem44

Bilgili Üye
Dedoktor iyi diğer goruntulu cıgazlar da iyi yerli firmaların kullandıgı dedoktor bende var 1 metreyı rahat goruyor manyometrede aldım yerlı fırmadan iyi 2 kat para verme gıt yerlı fırmdan urun al yabancı lar tuvaletı bıle bızden ogrendı yabancı urunlerden uzak dır yerlı olsun kazık marka olsun sonucta para ıcerde donuyor millet dolar dedı şimdi ne oldu kırız ben doları tuvalet kagıdı olarak bıle tuvalete komam .

Son düzenleme: