Yılan işareti Ve Çözümü

omerolmaz

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm ustalarım işaretimiz çözüme aylar sonra kavuşmuştur görsel atamasam da tarifi vermek isterim başka bir kardeşimize faydamız dokunur inşallah.
Daha önceden koç ve yılan diye tabir etiğimiz işaret yılan olarak değerlendirildi

kıvrımlar kuru ve akar dereyi temsil etmektedir üsteki damla şekli ise kapalı mağra anlamını taşımaktadır mağra'nın olduğu kayanın üst tarafında uzun ve düz kanal mevcuttur.Çözüm buna göre sağlanmış olup testlerin bütünü yüzde yüz sonuç vermiştir.Gerekli işlemler tamamlandığında görselleri de buradan paylaşıyor olacağım inşallah.
60094235_105882677311348_4625655524111679488_n.jpg
Orjinal Hali
işaret.jpg

Not: İşarette tılsım ve kapağın açılışında çıkacak gaza karşı tedbirlerin alınması açısından önlem alınmasını gerektiğini tekrardan belirtmek isterim.Hiç bir hazine hayattan değerli değildir.

Son düzenleme:

Metalicvoice

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı olsun, teşekkürler...

Pirana

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tas sabit kayami ustam

The King1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Su tilsim dediginiz sey islem yaparken sizan gazin beyinde olusturdugu halusilasyonlardir. Ben tilsima inanmiyorum. Lakin yilanin mali zehirli olur. Dikkat etmek lazim. Kolay gelsin

omerolmaz

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Su tilsim dediginiz sey islem yaparken sizan gazin beyinde olusturdugu halusilasyonlardir. Ben tilsima inanmiyorum. Lakin yilanin mali zehirli olur. Dikkat etmek lazim. Kolay gelsin
Değerli ustam bende tılsıma inanan bir insan değilim yanlız bu bölgede yaşayan insanımız ve büyüklerimden öğrendiğim bir şey varsa oda bölgede bu anlamda çok tılsım olduğudur olsada olmasada her tedbirin alınması gerekir.Can sağlığı herşeyden önemlidir.Saygılarımla