• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

yilan kafasi

Mem47

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam aleykum abiler resimdeki arkadasin sag ustte bir buyuk yilan kafasi var sanki altta arkadasin arkasinda bi girisse benzer bir her var yardimci olabilirmisiniz ustalar

Ekli dosyalar

Mem47

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
abiler acil yardim

selam aleykum abiler yardimci olabilirmisiniz resimle ilgili dusuncelerizniz

Ekli dosyalar

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
O arkasdaşın arkasındaki mağaranın devamı olmalı. Tespit edip açabilirseniz güzel olabilir. Ayrıca yılanın baktığı noktada zeminde boşluk kontrolü yapın. Tek resim ile söylenecek olan bu kadar. Detaylı resimler varsa yükleyin. Hayırlı forumlar

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Yılan önüne bakıyor giriş altta ama zor görünüyor

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
İşaretlediğim yerleri netleştir konuşalım.

cc.jpg

Mem47

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben yeri hic gormedim arkadasim resmi orda cekmis tesadufen fark ettim beninde bu sitede uyeligim oldugu icin sizlerle paylastim ama arkadasim resim cektigi yeri iyi biliyor biraz ilerisinde selale var su akinsiti

Marco

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben yeri hic gormedim arkadasim resmi orda cekmis tesadufen fark ettim beninde bu sitede uyeligim oldugu icin sizlerle paylastim ama arkadasim resim cektigi yeri iyi biliyor biraz ilerisinde selale var su akinsiti
Ustam, bölgeye gitme imkanin varsa git veya da arkadasina danış, [MENTION=12347]dadas_25[/MENTION] ustamizin fotoğrafta belirttigi yerleri yakın resime çekip atsin sana. Allah rastgetire.

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
O sular akmaya devam ettikçe kafa büyümeye devam eder. Sarkıt olmuş aşağı doğru. Doğal duruyor .

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
İşte o şelalenin orda çanak olmalı, yılanın kafası şelaleniin ordaki mahsenden bahsediyor. birde siyah taş olmalı günümüze kalmışsa. Selametle kal

serhat1071

Member
Kayıtlı Kullanıcı
güzel bir yere benziyor ama cok zor bır gömü olabılır ( tuzaklı) mesela