• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Yilan kafasimi ustalarim

murat76

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20170628_201428.jpg20170628_113451.jpg
Cizmedigim hali daha cok yilana benziyor farkındayım ama asli varmidir göz yanilgisimi
Uzaktan bakinca kurbayida animsatiyor20170628_204020.jpg
Yukardaki cizimim isabetlimidir otjinali altta
20170628_113317.jpg

Son düzenleme:

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Yilan kafasina venzetemedim fakat tas kesim izleri net gozukuyor ve oda vermis. Yilana benzettiginiz kayanin onunden yani tumsek altindan cubukla gecis yaparsaniz girisi yakalayacaginizi umuyorum. Ayrica on terafin ve tumsegin resimleride varsa paylasabilirmisiniz. Selametle

murat76

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yilan kafasina venzetemedim fakat tas kesim izleri net gozukuyor ve oda vermis. Yilana benzettiginiz kayanin onunden yani tumsek altindan cubukla gecis yaparsaniz girisi yakalayacaginizi umuyorum. Ayrica on terafin ve tumsegin resimleride varsa paylasabilirmisiniz. Selametle
Önü yamaç ustam tumsek yok diger resim hakkinda ne düşünüyorsunuz yilanin altinda yeni attim guvercinmi ustam dimdiden teşekkür ederim

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Tumsekten kastim yilana benzettiginiz kayanin ust tarafi, bir bosluk bakabilirseniz yakalayacaginizi umuyorum. Yamacin resmi ve yamacta iki kaya yan yana veya ufak yada buyuk kaya varsa tam cepheden resimleyebilirmisiniz orayida. Selametle

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Önü yamaç ustam tumsek yok diger resim hakkinda ne düşünüyorsunuz yilanin altinda yeni attim guvercinmi ustam dimdiden teşekkür ederim
Güvercin yahut kumru gibi bir kuş ise eğer iki tane üst üste duruyor. Yılan dediğin de pek benzemiyor ustam. Daha güçlü gözler var site bakarlar birazdan. Lakin yetersiz fotoğraf yüklediğini söylemek isterim.

Sevgiler.

murat76

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tumsekten kastim yilana benzettiginiz kayanin ust tarafi, bir bosluk bakabilirseniz yakalayacaginizi umuyorum. Yamacin resmi ve yamacta iki kaya yan yana veya ufak yada buyuk kaya varsa tam cepheden resimleyebilirmisiniz orayida. Selametle
Tabiki ustam sagolun yarin cekerim cok tesekkurler o tumsegede bakarim inşallah

murat76

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Güvercin yahut kumru gibi bir kuş ise eğer iki tane üst üste duruyor. Yılan dediğin de pek benzemiyor ustam. Daha güçlü gözler var site bakarlar birazdan. Lakin yetersiz fotoğraf yüklediğini söylemek isterim.

Sevgiler.
Ah ustam resimlemek bisey degilde yuklemek eziyetti bana sonradan biraz çözdüm detaylandiririm inşallah sagolun

timur964

konularim
Süper Moderatör
20170628_113317[1].jpg burayı kontrol edin ters istikametinde ne var inceleyin

atheros

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Şahsi kanaatim doğal kırık bunlar, daha fazla emare yoksa

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Doğal gibi duruyor usta .

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
merhaba
malesef attığınız bu resimlerde işaret namına bişey yoktur bu mağara ve aslanların çıktığı yer ile ilgili konuşalım

ÖMER HATTAB

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
20170628_113317.jpg
Islatıp resimlerseniz bir çok fügür ortaya çıkacaktır
yakınlarda dere yada şelale varmıdır
değerli mezar işaretleri gözüküyor.

murat76

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam dun yukledigim fotograflar ve konuya ulaşamıyorum silindimi acaba degerlendirmelerinize ihtiyacim var magraya girmeden:(

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Ustam dun yukledigim fotograflar ve konuya ulaşamıyorum silindimi acaba degerlendirmelerinize ihtiyacim var magraya girmeden:(
Konunuza simdi baktim kardesim ve memnunda oldum sizi yanlis yonlendirmedigim icin. Fakat siz burayi daha onceden acmissiniz resimde gostermemissiniz :) caniniz sagolsun. Acilan yer icin suan icin dikkatli bir sekilde ilerlemenizden baska care yok. Zaten ustalarimiz konunuzda canla basla ilgileniyorlar. Gerek gordugumuz durumlarda yazariz INSALLAH c.c. hakkinizda hayirlisi olsun RABB im c.c hayirlisiyla kazasiz belasiz size nasip etsin. Tuzak tilsim v.s olaylarina takilmayin. Kapiyi actiktan sonra merdivenle iniliyorsa yuvarlak biraz agir bir kaya bulup yuvarlayin, snonrasini yine analiz ederiz INSALLAH c.c Selametle kalin