Yilan kamera

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Arkadaşlar Merhaba,

Yılan Kamera ile alakalı çok soru geliyor. Gelen soruları ben size sorayım, sizde kendi tecrübenizi yazınız lütfen.
Merak edenler buradan okusun inşallah.

1-Nereden Aldınız?
2-Kaç liraya aldınız?
3-Kablosu kaç metre..?
4-HANGİ CEP TELEFONUYLA KULLANILIYOR....???
5-Fotograf çekebiliyor musunuz?
6-Video çekebiliyor musunuz??
7-Karanlıkta kalitesi Nasıl..??

Katılım sağlayan tüm kardeşlerime teşekkürler şimdiden.

murat76

Aktif Üye
Arkadaşlar Merhaba,

Yılan Kamera ile alakalı çok soru geliyor. Gelen soruları ben size sorayım, sizde kendi tecrübenizi yazınız lütfen.
Merak edenler buradan okusun inşallah.

1-Nereden Aldınız?
2-Kaç liraya aldınız?
3-Kablosu kaç metre..?
4-HANGİ CEP TELEFONUYLA KULLANILIYOR....???
5-Fotograf çekebiliyor musunuz?
6-Video çekebiliyor musunuz??
7-Karanlıkta kalitesi Nasıl..??

Katılım sağlayan tüm kardeşlerime teşekkürler şimdiden.
5.5mm 6 ledli 1metreden 5metreye kadar goruntuleme yapabiliyor hertürlü android telefona uyumlu fiyati 22 tl ustam

panama

Yeni Üye
üstadim bide bir malzeme canta konusu hazirlasaniz malum biz acemiler malzeme konusunda araziye git gel onu al bunu al derken bi hayli zaman harciyoruz. Katkisi olur benim gibi yeni baslayan kardeslerimize.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tahmini Teslimat Zamanı

Ustam aşağıdaki kamerayı aldım 2 haftada teslim aldım. Android telefonlar yazılımı yüksek olanlarda çalışmaktadır. Gayet uzun ve kullanışlı gibi. Henüz kullanmak nasip olmadı. Ama görüntü olarak yakından güzel görüntü veriyor ama uzak görüntüsü iyi değildir. Görüntü kalitesi arttıkça fiyatı 2-3 kat artıyor. Bunlar göz önüne alınarak seçim yapılmalıdır.

Almayı düşünen arkadaşlar önce maliyet ve metresini bilmeli sonrada bu özelliklere göre kalitesini seçmelidirler.

Kolay gelsin.

timur964

konularim
ben verim alamadım 10 mt kablo 4 led .. bize iş yapacak olan en az 10 led oda geniş delik demek 10 led olanınada denk gelmedim bendeki 5 cm de net görüntü veriyor 7 cm de görüntü yok usta

S:W:A:T

Editör
Bende var 5 metrelik kullanıyorum ve çok keyifli heyecan verici :) İphone gibi telefonlara olmuyor belki uyan aparatı vardır ama bilemiyorum ... Kendine ait programı var app storeden onu indirip kullanıyorsunuz. Uzak kalitesi yok kesinlikle gündüz gözüyle tuttuğunuzda herhangi bir yere alıyorsunuz ama bulanık gece hiç belli değil... Bunun amacı hedefe yaklaştıkça görüntü kalitesi yükseliyor... Zifiri karanlığa girsin üzerindeki ledlerle hedefi çok net görebiliyorsunuz.

antidepresan

Aktif Üye
Ustam 15 mt 6 ledli olanindan var dört beş kez denedik yanlız sıkıntısı şu içerde gördüğünüz görüntü devasa açıp bakınca hayal kırıklığı telefondan aldığınız görüntünün en az 5 kat daha düşük olduğunu hesaplamaniz gerekiyor uzak görüntüsü çok iyi değil profesyonel kameralar var bu işler için kullanılan fakat onlarda iyi para dua eder dua bekleriz inşallah hayırlı cumalar

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Selam dostlarım.

Ben geçenlerde sipariş ettim. N11 sitesinden. İkinci gün elime ulaştı. Altı ledli, su geçirmez. 5 metre. Geniş alanda görüntü iyi değil. 1.3 megapiksel kamerası var. Yakın çekimlerde gayet iyi. Video çekebiliyorum. Fotoğraf çekebiliyorum. Kullanım klavuzında belirtilen programı google play'den indirip kurduktan sonra çalışır. Bazı telefonlar desteklemiyor. Benim telefonun LG staylus 2, otg desteği olmadığı için telefonumda çalışmıyor. Eşimin telefonu galaxy s4, çok rahat çalışıyor. 47 liraya aldım. Beğendim. Kardeşim burun ameliyatı olmuştu. Burnundaki dikişleri rahatlıkla izleyebiliyordum. Memnunum. Arazide kullanma fırsatı olmadı henüz.

Sevgiler.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Hep söz ederiz. Konuşuruz. Cevaplarız ama somut bir görüntü göstermeden olmuyor.

Anahtar deliğinin içi.

Ekli dosyayı görüntüle 153061

Ekli dosyayı görüntüle 153062

Ekli dosyayı görüntüle 153063

Ekli dosyayı görüntüle 153064

Ekli dosyayı görüntüle 153065

Çamaşır makinasının deterjan alan yerinin içine soktum ve bu görüntüleri aldım.

Ekli dosyayı görüntüle 153066

Ekli dosyayı görüntüle 153067

Ekli dosyayı görüntüle 153068

Ekli dosyayı görüntüle 153069

Durum budur. Cihaz üretim gayesi olarak dar alanlarda kaliteli görseller sunar. Geniş açılı görüntülerde iyi değildir.

Bu cihazın çok kaliteli ve çok pahalı bir sürümü var aslında. HD görüntü veriyor. Kendine ait ekranı var. Telefona takmaya gerek yok. Ama bin lira gibi bir fiyatı var.

Bence 50 lira gibi bir fiyata yukarıda gördüğünüz görüntü kalitesi iyi.

Sevgiler.

saftilki

Moderatör
Moderatör
mobil yılan kamera işiyle uğraşmayın madem öyle görüntü çok b...ktan, iyi bir konuya el atılmış teşekkürler bu arada,

benim tavsiyem:
1. fiyat belirmeyiniz, yada fiyat aralığı söyleyin,

2. oto kamera sistemi en sağlıklı olanı kanımca, yalnız yanımızda ek olarak motosiklet aküsü tarzı batarya gerekir, kalem piden az kalın 12v batarya gruplarıda satılmakta, net görüntü artı gece görüş artı kayıt yapma,
bunu bi düşünün derim, bazı masraflardan kaçılmaz iş yapacaksın ya onunla değmezmi yani?

atillacimen77

Yeni Üye
Yilan kamera her telefonda calizmaz. Telefonuzda otg destegi olmasi lazim once telefonuzda otg destegi veriyormu ona bakin sonra alin otg .eger yoksa boşuna almayin derim. Alirsanizda pc yada tablet te calistira bilirsiniz. Fiyatlari metresine gore degişiyor 25 tl basliyor

Brownwolf

Member
Ekli dosyayı görüntüle 161180Ekli dosyayı görüntüle 161181
Selamun aleykum arkadaslar bazi yorumlari okudum bendeki yilan kamerayi bilgilendireyim dedim bu kamera her turlu telefon laptop bilgisayarla calisiyor 10 mm 8 led li 10 metre uzunlugunda wifi ile telefona baglaniyor 1600x1200,720p,vga,qvga goruntusu veriyor ister video cek isterseniz fotograf isikli alanda goruntu cok guzel ben 7 metreye kadar denedim ama karanlik ortamda hic guzel degil bu kameralar zaten yakin mesafeler icin daha fazlasini beklemeyin bence,bu sadece bilgilendirme amaclidir satis yapmiyorum ozellikle iphone lar icin gayet guzel ben onu kullandigim icin bundan aldim almak isteyen ebay den yada baska sitelerden alabilir fiyati metresine gore degisiyor ben elden aldim 50$ odedim siz Turkiyeden almak isterseniz 15$ la 50$ bulabilirsiniz sarz olabiliyor tel sarzla 110 dakika calisiyor almak isteyenler endoscopy camera diye arayabilirler
saygilar