• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Yılan yanında çok güzel figürler

tunay_5454

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm değerli ustalar malesef cevre fotoları elimde yok o yüzden kusura bakmayın hem işaretlerin orjinalliği hemde ne anlatmak istediğini merak ediyorum değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

MORQ9411.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:

epy

Super Moderator
Süper Moderatör
Tek foto ile biraz zor ama çöreklenenin hatrına zemini ve baktığı yönü araştırın.

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Yılan çift başlı ve baktığı tarafa divid işareti yapmışlar. Altta minik bir insan kabartma sı gibi birsey var eli ile arkayı gösteriyor. Divid normalde burun yapan Deniz kıyısı gibi yerleri ifade eder. Çok karışık kafam basmadı.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Yılan güzel görünüyor. Baktığı yönü görmek gerek. Ağzı açık bu da tuzaklı olduğunu gösterir.
Diğer işareti çözemedim

tunay_5454

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yılan çift başlı ve baktığı tarafa divid işareti yapmışlar. Altta minik bir insan kabartma sı gibi birsey var eli ile arkayı gösteriyor. Divid normalde burun yapan Deniz kıyısı gibi yerleri ifade eder. Çok karışık kafam basmadı.
aynen üstad benimde kafam çok karıştı inşallah güzel yorumlardan güzel sonuçlar alıcaz

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
aynen üstad benimde kafam çok karıştı inşallah güzel yorumlardan güzel sonuçlar alıcaz
Yılan kaç santim bilginiz varmı birde çevreyi biliyormusunuz

tunay_5454

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yok yılan ne kadar bilmiyorum çevre fotolarını da istedim yeri kendim görmedim çok yakın bir arkadaşım gönderdi resimleri bana biraz karmaşık geldi ilk başlarda fakat şimdi resme bakınca bir şablon şekillenmeye başladı değerli ustaların yorumlarınında sonuça gitmekte katkısı olucaktır mutlaka

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
selamun aleyküm değerli ustalar malesef cevre fotoları elimde yok o yüzden kusura bakmayın hem işaretlerin orjinalliği hemde ne anlatmak istediğini merak ediyorum değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Ekli dosyayı görüntüle 249362
S.a.değerli kardeşim bu kadar güzel bir işaret bulmuşsun hem adam kırmışsınız hem taşı temizlememişşin hem de tek resim tam beli değil adam koşuyor ve eliyle yeri vermiş bu işaret (dikkat et hem adamin kostugu yön hem eli ile güsterdigi yon hemde yılanin kuyruğu güsterdiği yön ayni) türkiyedemi?.

20190703_220100.jpg.

Yılanın ağzı açık dili varmı? Yokmu?beli değil ama bu haliyle arkasında bir şeyin koruduğu belli.

Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.

tunay_5454

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.a.değerli kardeşim bu kadar güzel bir işaret bulmuşsun hem adam kırmışsınız hem taşı temizlememişşin hem de tek resim tam beli değil adam koşuyor ve eliyle yeri vermiş bu işaret (dikkat et hem adamin kostugu yön hem eli ile güsterdigi yon hemde yılanin kuyruğu güsterdiği yön ayni) türkiyedemi?. üstadım resimleri ben çekmedim malesef çekmiş olsaydım çok detaylı resimler eklerdim yer türkiyede bölge olarak çok zengin yerel halk bilgisiz imkanları kısıtlı sonuça gidemiyorlar vermiş olduğunuz bilgileri bende o şekilde değerlendirmiştim benim asıl merak ettiğim fügürler orjinal mi bir iki gün snr inşallah kendi yorumumu eklicem ne gördüysem aklımın yettiği kadar :) saygı ve sevgiler.

Ekli dosyayı görüntüle 249378.

Yılanın ağzı açık dili varmı? Yokmu?beli değil ama bu haliyle arkasında bir şeyin koruduğu belli.

Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.
üstad resimleri ben çekmedim bölge bana uzak arkadaşım gönderdi bende kendisinden detaylı çevre fotoları istedim geldiğinde eklicem inşallah yer türkiyede bölge olarak çok zengin yerel halk pek bilgili değil o yüzden sonuça gitmeleri zor konuyla ilgili benim şahsi düşüncemi bir iki gün içinde yazıcam sizin vermiş olduğunuz bilgileri ben daha önce aklımdan geçirmiştim ben aslında detayları merak ediyorum yılan neden çift başlı adam neden koşar vaziyette ve adam neden orda var yön vermek için mi yoksa başka bir nedeni var mı ? ben bunları merak ediyorum yoksa kuyruğun adamın elinin aynı yönü gösterdiği aşikar saygı ve sevgiler

Son düzenleme:

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kayanın kendisi mezar....de arkadaşına biraz cirmalayip kurcalayacak ve zaten cozemeyecek..akabinde mevzu ve mekan gerçekse hırs yapıp çeşitli foto ve bilgi verecek.iste ozaman ..gunceldir yaz...heryurlu yürürüz

tunay_5454

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstad fotolar gelecek sıkıntı yok o konuda kendisine defalarca çevreyi çek geniş acıdan çek dememe ramen rehafete kapılıp bildiğini okuyor :)

hades40

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Basit bir şahmeran rütüeli devamında gömü mezar vs aramayın yapılabilir en iyi değerlendirme tek tek yapmak olur..

Keskingöz

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
define işareti olduğunu düşünmüyorum.
Ayin alanındasınız.
Çevreyi çekip gösteriniz.
buralarda bir mezar bulunur genellikle.