Yıldırma

Çağlayan42

Engellendi
Allahin selami ustunuze olsun gününüz güzel olsun abilerim kardeslerim. Bu adaletsiz ler ne zaman son bulur acaba onu cok merak ediyorum ölünce ayni kefenleri giymicezmi. Çalıştığım yerde bize sef olarak atanan karakteri yalanla dolasan bu şahıs uzerimizde büyük bir baska yapma peşinde bilgisi olsa baskiyada gerek kalmazdı bence. Bilgisizlikden dolayi baska yapma asamasinda biraz once siddetli bir sekilde tartismaya girdik büyük ihtimal. Yuksek merceklerle şikayet edicek umrumdada degil aslinda. Yanliz adaleti o kadar çok ozledim ki illa baban veya dayin olmasi gerekiyor bir yerlere geçmek icin yoksa bilgi ikinci planda kaliyor. Kusura bakmayin ustalarim içimi dökmek istedim hakkinizi helal edin

İndiana jones

Editör
Kardeş senin nasibinde neresi varsa orda çalışirsin eğer çalıştiğin yerde ekmek yemek senin hakkin ve nasibinse kralı gelse seni atamaz

S:W:A:T

Editör
Kardeş allahtan iste gerisini boşver ... Halsızlığa adaletsizliğe hiç birzaman göz yumma herzaman hedefinin peşinden gitmeye devam et .. Hayırlısı olsun umarım en güzel gönlüne göre allah sana güzel bir iş nasip eder

Çağlayan42

Engellendi
Konu şöyle basladi. Allahin izniylre çalıştığım yerde kendimi gelistirdim bu sahis gelir gelmez üstümüze baska yapmaya çalıştı yanimdaki arkadaşa basarili oldu ama bende olmadi dogruya doğru yanlisa yanlis dediğim icin her neyse. Eşim hamile son aylari aksam mesaide çalışırken telefon geldi agrim var dedi hemen apar topar gittim hastaneye o telasla heycanla aklima bir sey gelmedi ertesi gun o şahıs a boyle boylr anlattim durumu aklima gelmedi filan 2 gun sonra izin kagit yazmasini istedim tekrar hatirlattim olayi hatirlamiyorum dedi boylr boyle oldu dedim bilmiyorum dedi artik bir seyi bulduya amaci farkli bende delirdim baya sert tartisma oldu. Sonra dedim ki keyfimden gitmiyorum mecbur olarak hastanye gidiyorum ama bu bir baslangic dedim.

Çağlayan42

Engellendi
Aynen ustam belli oldu uğraşacak benimle daha. Allah büyük ama hele evladim dunyaya gelsin. Ondan sonra Allah kerim

ÖMER HATTAB

Editör
Kardeş belliki dertli
içini dökecek birilerini arıyor
benim sizin anlatıkalarınızdan anladığım
bunlar sakin bir kafayla konuşulup haledilecek mevzular
beğensenizde beğenmesinizde iş sahibinizin sizin üzerinize atadığı bir yetkili
bu insanın sorumluluğu altındaki insanlardan hesap sorması gayet doğal
çünkü kendiside hesap veriyor
size haksızlık edildiğini düşünüyorsanız bunu bir üst mercinize götürün
meseleye bir çözüm bulununr zannımca.

Çağlayan42

Engellendi
Kusura bakmayin icimi dökmek istedim hocam üst mercilere illaki götürucem sonuna kadar. Allahin izniyle dogruluk nerdeysede ben orada olucam Allahim izin verdikçe. Bir insanin aciklari söylemekten nefret ederim söylemem de kendime yakisdirmam. Allah gören ve isitendir o biliyor herşeyil. Bakalim hakkimda hayirlisi ne olucak. Ama öncelik dogrululuk dogruluk hic ödün vermedim inşallah bundan sonrada vermem.

kanije

Bilgili Üye
az dan az gider,çoktan çok gider.
ALLAH kullarının rızkını ölene kadar verir.ha biraz daha fakir yaşarsın.zor yaşarsın,kolay yaşarsın vs.
çok öyle iş bıraktım..dedim :
sen işci olduktan sonra iş her yerde.
bu işler böyle nerde bir sıkıntılı adam var en önemli noktalara getirirler.o da kendini bir şey sanneder.
bildiğimin zekatının zekatını bilmeyen adamlar her daim üst olmuşlardır.çünkü onlar iyi yalamadırlar.
adam mühendisliği bitirmiş.
excel dersi veriyorum.seviye nerede sen hesap et.
takma
oluruna bırak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dikenarts

Engellendi
Çağlayan42 kardeşim Konya'da nerede çalışıyorsun sorması ayıp. Dert etme rabbim yardım eder. Baba olmak çok farklı ben de geçen sene oldum.