Yinemi bos us alarim

Eweress

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20181002-WA0011.jpgIMG-20181002-WA0014.jpgIMG-20181002-WA0015.jpgIMG-20181002-WA0015.jpgIMG-20181002-WA0016.jpg
Selamun aleykum cubukla olcum aldik 100 m kadar tunel ve sirali odalar bulduk gumus cubuga gore derinlik 4m aldik kepce 3.70 anca qldi cubuk caktik 30cm kadar gitti dayandi gitmiyor once dogal toprak sonra killi toprak ince kum sonra balakasli irili ufakli taslar ama cakmak tasi ve opel tasi kumla karisik yinemi minarel ustalar

a_g_x_14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yahu mübarek usta ilk başta emeğinize sağlık diyelim.diyelimde burayı neden ne maksatla ne amaçla ve hangi ibareye işarete göre kazdınız uğraştınız bu kadar.sadece çubuğa göre deme sakın ha.100 mt tünel ne demektir ben hiç denk gelmedim o kadarına yeraltı şehirleri hariç ustam.

Eweress

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam insan sikistimi bos arazide cubugu tuttumu nere donerse artik kaziyor ilgimi ceken sey kil tabakasindan sonra cakilli kum katmani gelmesi ve cubugu caktim gitmiyor artik

Eweress

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tunel uzerindeki tas katman olarak tahmin ediyorum tunel boslugunu 1.60cm verdi tunel uzerine boyle bir yapi yaparlarmi

Eweress

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu calisma yaptigimiz yere yakin metrepolisler var

a_g_x_14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gözü kara bi ustasın belli.rabbim gönlüne göre versin inşaallah emeklerin zayi olmaz karşılığını alırsın inşaallah ustam.hani bi işaret bi emare olsa paylaşşan bizlerle.bir beyin fırtınası yapsak değerli ustalarımla birlikte, rabbiminde müsadesiyle iyi kötü bi yol çizsek elimizden geldiğince hedefe daha emin adımlarla gitseniz keşke.onca emeğiniz heba olmuş üzüldüm usta

Eweress

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cikan taslar cesit cesit cakmak tasi dere tasi surguye kullanilan opele benzeyen tas elenmis kum bunlarda minarel varsa yapacak bisey yok

hayrını_gor

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bizim belediye bir yilda anca bu kadar kazbiliyorken sen ise masallah,hela l olsun,ellerine saglik.insallah Rabbim mukafatini emeginin karsiligini tez zamanda verir.

hayrını_gor

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bizim belediye bir yilda anca bu kafar kazbiliyo.helal olsun,ellerine saglik.insallah Rabbim mukafatini emeginin karsiligini tez zamanda verir.

Eweress

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarim nasil biryol izlemeliyim cubuklar bende hep minarelemi donuyor ki ama evde yapiyorum bosluk buluyorum ve bu toprak katmanlari nasil bir yol izler

banker42banker42

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Rastgele usdam. Emare teşkil eden toprak katmanları yok. Mesela kireç kül kum kırık pişmiş kap kaçak irili büyüklü sadece taş katmanları yok. Kolay gelsin

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Bu alanı kapat zarar görmesin bir cnlı .

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Ustalarim nasil biryol izlemeliyim cubuklar bende hep minarelemi donuyor ki ama evde yapiyorum bosluk buluyorum ve bu toprak katmanlari nasil bir yol izler
arkadasım boslugu gmus cubukla aldın peki sağ elde ne vardı.drrinlik olcumlerinde tunelin farklı nooktalarındanda olcüm aldınmı..derinlik 4 m ama tunelin tavan ve taban aralığı nekaadar .bilesinki taban ve tavan ölçüsü altakının mınarelmi yoksa odamı tunelmi olduhunu gösteren en önemli veridir...derin bir araşyırma yapıp calısma yapmak en mantıklısı..çalışma yapılan yerdeki resimlere bakarsak o taşlı be kumlu yer sana boşljk verme olasılığı yüksek..ama inşallah yanılmamısındır

a_g_x_14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam işin gerçeği çubuk işinden ben pek anlamam.ama bilgisine tecrübe ve birikimine kanaat getirdiğim [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ustamın size çok çok faydalı ve yararlı olacağını düşündüğüm çubuk konusu paylaşımına bir göz atmanızı tavsiye ederim.zamanınızı boşa harcamaktan kendinizi yormaktan öteye gitmez bilinçsiz yapılan bir tespit

Son düzenleme:

timur964

konularim
Süper Moderatör
çubuğa böyle işlem çok guvenmeyin çubuğa sinyal verir her şeyden etkilenir zira çubuğu tutan etkilenen her şeye sahip