• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

yırtıcı kuş işaretii....

ridolfo

Member
Kayıtlı Kullanıcı
abiler bu işaret nedir başka resim şu an yok kısmetse pazar bismillah diyicez
IMG-20170505-WA0000.jpgIMG-20170505-WA0001.jpgIMG-20170505-WA0002.jpg

ölmezada

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1.nci resim kartal gibi duruyor
2.ni resimde 2 güvercin var
3.ncü resimde yanlış saymadıysam 7 tane inek var.

hangisinden başlamayı düşünüyorsun kardeş.hepsi elindeyse çok şanslı adamsın vesselam.ama bana internetten toplama gibi geldi. allah işini rast getirsin.

ridolfo

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@
ölmezada yok reis hepsi aynı yerde mevcut internet den değil o kaya ve etrafından çekilme resimler aslında daha fazla resimde var ama hafıza kartını bulamıyorum kahretsin bunlarıda watsapta kayıtta oldugu için kalmış telde ne gibi bişeyle karşılasırız acaba
sence...

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@
ölmezada yok reis hepsi aynı yerde mevcut internet den değil o kaya ve etrafından çekilme resimler aslında daha fazla resimde var ama hafıza kartını bulamıyorum kahretsin bunlarıda watsapta kayıtta oldugu için kalmış telde ne gibi bişeyle karşılasırız acaba
sence...

Senin diğer konunla bu konuyu bağdaştırmaya çalışıyorum dostum ama bana pek samimi gelmiyor ne yalan söyleyeyim ... Yaptığın yorumlarda çok samimi gelmiyor .

timur964

konularim
Süper Moderatör
ikl resim akbaba ortadki resim netten dolaşıyor son resim çöreklenmiş yılan gibi duruyor

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Son resim bitlis temi

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
İlk iki resmin geriden resmi varsa yükleyin. 3. Resim yılanın baktığı yeri fotola olduğu kayayıda fotola

ridolfo

Member
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar abiler durduk yere nie yalan söylüyimki merak yalan konuşana kadar merak ettim soruyorum internette buldum derim
Ayrıca önceki konudaki resimler iç anadolu bölgesinde bir yer buda ege bölgesinde ikisinede 1 er hafta arayla besmele çekip başlıyacam ve sizler tecrübeli olduğunuz için size soruyorum saygılar...

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar abiler durduk yere nie yalan söylüyimki merak yalan konuşana kadar merak ettim soruyorum internette buldum derim
Ayrıca önceki konudaki resimler iç anadolu bölgesinde bir yer buda ege bölgesinde ikisinede 1 er hafta arayla besmele çekip başlıyacam ve sizler tecrübeli olduğunuz için size soruyorum saygılar...
Yalanda doğruda seninle kardeşim :) Burda yalan olan herşey gün yüzüne çıkıyor zaten . Benim bu sitede üzüldüğüm nokta bukadar değerli üstadların parayla satın alınamaz , yılların birikimiyle yapılan yorumların gerçekten hakeden doğru kişilere gitmesini istiyorum . Bu benim fikrim . Allah yolunda muhaffak etsin inşallah .

ridolfo

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@S:W:A:T eyvallah usta pazar günü bizzat içinde ben olan bi resim atarım inş..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Bu resimlere bu haliyle yorum olmaz.

Ne olduklari belli. Yaz googleye gelsin tonlarca bilgi. Yardim istiyorsaniz usulune uygun resimleme yapman gerekir. İste o zaman neyi nasil yapacagin netlesmis olur. Sehirlerarasi bu is icin gidiyorsaniz ekip ve bilgi mevcut demektir. Zaten ekip ve bilgi yoksa her yer size hüzün ve hayal kirikligi demektir.

ridolfo

Member
Kayıtlı Kullanıcı
e daha nasıl yapayım usta inandırmak için... :D
neyse sağlık olsun allah herkese nasibini versin ne diyelim
zaten ilkdede söyledim hafıza kartını bulamıyorum bulsam 20 tane resim vardır ama kalanlar bunlar şimdilik ona göre konuştum yetersizse yetersiz demenize saygı duyarım öbür türlü durduk yere yalan söylemem yani...

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
İlk iki resmin geriden resmi varsa yükleyin. 3. Resim yılanın baktığı yeri fotola olduğu kayayıda fotola
Üstad zaten yazmış...

fakat neye istinaden başlıyorsunuz anlayamadım ? Burda merak ettiğiniz veya kafanıza takılan nedir ? Boşluk mu baktınız ne gördünüz de neye göre çalışma yapacaksınız . Hepsi soru işareti ! Hangi işarete göre gideceksiniz bunların baltıkları yer neresi :) sor sor bitmez çok yetersiz fotolar .