Yok artık

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Valla ne yapi midir bilmiyorum ama devrelerimi yaktı :)
Biraz üzerinde düşünürseniz ne demek istediğimi anlarsınız az çok :200:

nathandrake

Aktif Üye
Sayın hocam asıl beyin yakan bir olay anlatayim bizzat birinci ağızdan dinlediğim 2006 yılında sivas egitim tugayında yaşanan bir olaydir Araç kademe nin arka kısmında bulunan kocaman bir çan vardır denetleme tarihi yaklaştığından kademe sorumlusu rütbeli boyasi solmuş haki renkte ki çanı kazıyıp boyaması için bir askeri görevlendirir zımpara yapmaya başlayan asker alttan çıkmaya başlayan sari haliyle komutani na gösterir sonrası karakolda biten 250 kg lik altin bir çan olayı internette konu ile bilgiler vardır ülkemizde olan bir vakadır adama iç çektirir ah vah dedirtir

Ngdl51

Editör
Burasi turkiye cok sasirmamak lazim bizim insanimiz tüpte gaz kacagi varmi diye cakmakla kontrol eder daha bunun gibi niceleri el bombasini ceviz ve findik kiracagi yaptigi gibi

deli firat

DOĞACI
Yok artık ciddi çalışır vaziyette mi Yok Yahoo! ?

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sayın hocam asıl beyin yakan bir olay anlatayim bizzat birinci ağızdan dinlediğim 2006 yılında sivas egitim tugayında yaşanan bir olaydir Araç kademe nin arka kısmında bulunan kocaman bir çan vardır denetleme tarihi yaklaştığından kademe sorumlusu rütbeli boyasi solmuş haki renkte ki çanı kazıyıp boyaması için bir askeri görevlendirir zımpara yapmaya başlayan asker alttan çıkmaya başlayan sari haliyle komutani na gösterir sonrası karakolda biten 250 kg lik altin bir çan olayı internette konu ile bilgiler vardır ülkemizde olan bir vakadır adama iç çektirir ah vah dedirtir
O çanın çıktığı yeri biliyorum desem :D

posedion

Member
benim dayımın çocukları mermiye kafa atıyor :D

ULUTURHAN

Engellendi
Ben de birkaç gün önce, evin balkonunda badem kırmak için kullandığım taşların eşim tarafından Lyrbe Antik Kentinden alındığını öğrendim. Durumumuz benziyor. kahkaha