• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Yol parasına gömü tespiti

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
.. konunun birinde ((uyducu işi)).aşağıdaki beyanat vardı.. düşüyormu böyle dedim.acaba hala. kendimce..milletin kulağının arkası bile kalmadı opulen opulene...Allah sabır versin ne diyim.

20190423_111823.jpg

bir arkadasım israilli olduğunu söyleyen birisi ile bir sekilde irtibat kurarak tanısmıs; bu zat-ı muhterem arkadasıma demişki; israilde üretilen bir program var ve yerin altındaki tek bir paranın üzerindeki resimi bile görebiliyorum... siz bana cok kuvvetli bir bilgisayar ile yol masraflarım için 6000 tl gönderin haftasonuna geleyim diyor. onun program ise şöyle çalışıyormuş: malzemenin olabileceği 4 km karelik alana gidip laptop acıyormus ve o laptop sadece 10 dakika acık kalıyormus; bu arada koordinatlar ve yer altındaki malzemelerin resimleri bilgisayarına iniyormus ve maden tetkik aramanın uydusuna sadece GPS ile internet baglantısı olmadan baglandığından yakalanma riski oluyormus.../// Yaw heehee yermiyiz laaa biz bu ayakları

odin

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Yaw heehee yermiyiz laaa biz bu ayakları
yiyen coook.

ismi alfa beta adinda askeri bir subay dusun. Ve ben bu subay icin "askerligini bile yapmamis ama...." seklinde cumleye baslayip adami karalasam inan askerligini yapmadi diye yuzbinlerce kisinin tepkisini alir.

Bilmiyorum anlatabildim mi?

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Konu buydu ..konusahibi ısrarla millete yerebakan.para istemiyi diyii. Eee yolparasi 6000.bilgisayarda istemiş 4000 zaten 10.000 banginotu emmiş oluyo ...daha ne parası isteyecek kuntizlerrrrr..alayı yalan dolan.insan utanır biraz. kuldan utanmiyisa Allah'tan utanır.
Uydudan yer tespiti fotoları | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
yiyen coook.

ismi alfa beta adinda askeri bir subay dusun. Ve ben bu subay icin "askerligini bile yapmamis ama...." seklinde cumleye baslayip adami karalasam inan askerligini yapmadi diye yuzbinlerce kisinin tepkisini alir.

Bilmiyorum anlatabildim mi?

odin baba iş ifsaaya kalırsa çarşı karışır karistiririm.amma gördüm izledim ki gerçek bilgi değil opersen yaraniyon. ..muhteşem ucleme hep işbaşında..deve diken insan.uclemesinin modası bir elli yildaha gecmez

odin

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
@odin baba iş ifsaaya kalırsa çarşı karışır karistiririm.amma gördüm izledim ki gerçek bilgi değil opersen yaraniyon. ..muhteşem ucleme hep işbaşında..deve diken insan.uclemesinin modası bir elli yildaha gecmez
50mi

150 diyecektin galiba 1 tusun basmamis

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Banada gönderin yol parası ve bilgisayar parası, gelmeden evden bakar söylerim ben, canım istemezse bişey söylemem, kendiniz bulun derim. iyi günümde olursam yerinizde ne varsa tek tek sayarım, yarısı benim derim, kızdırırsanız hepsi benim size bişey yok derim. Şimdi siz gönderin paraları, iş bende :23:

The Thing

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cinci,üfükürcü,uyducu,taklacı,baklacı daha ne kadar aklıma gelmeyen varsa ............!!!001.jpg

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Moderatör
Trakya haritasını önüne koyup bir bak bakalım usta :)
Tut haritanın üstüne sağ işaret parmağını. Nerede titreme yapıyorsa oranın koordinatını bi atıver sana zahmet..
Orta parmak titrerse altın, yüzük titrerse gümüş müydü? Serçe titrerse dönem soygunu yemişti sanırım. Bi bak sana zahmet ..

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Trakya haritasını önüne koyup bir bak bakalım usta :)
Tut haritanın üstüne sağ işaret parmağını. Nerede titreme yapıyorsa oranın koordinatını bi atıver sana zahmet..
Orta parmak titrerse altın, yüzük titrerse gümüş müydü? Serçe titrerse dönem soygunu yemişti sanırım. Bi bak sana zahmet ..
Bidene bakalim tutcakmi...net adres soyle transa geciyiim..sallama net olsun

Trakyalı81

Moderatör
Şarköy'den gir deniz kenarından gel Istanbul'a doğru iste..
Nereyi beğenirsen.

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Şarköy'den gir deniz kenarından gel Istanbul'a doğru iste..
Nereyi beğenirsen.
En naif yerlerden basla.sona zorlara bakariz..
Kizilcaterzi kavakkoy mevkilerinin 360 derece etraflari buruneren ciftligininde aynen etrafi bide eski kirec ocaginin kuzeyi 2 km lik alanda arge yap gozlem foto sadece..konuac yukle hepberaber bakalim

Trakyalı81

Moderatör
En naif yerlerden basla.sona zorlara bakariz..
Kizilcaterzi kavakkoy mevkilerinin 360 derece etraflari buruneren ciftligininde aynen etrafi bide eski kirec ocaginin kuzeyi 2 km lik alanda arge yap gozlem foto sadece..konuac yukle hepberaber bakalim
Çok geniş yüzeysel bakıyorsun sende usta :)
Oraları ar-ge yapana kadar elimin altında bir sürü nokta var :)
Rum köyleri mi istersin , kilise mi , manastır mı?
Belgeli mi istersin belgesiz mi ?
Belgeli olup işaretleri bulunamayan mi istersin, yoksa belgeli ve işaretleri bulunan mı?
O dediğin yerlerden sen gel az daha metropole doğru..
Çorak, kurak , sıcak oralar. Gel deniz kıyısına boşver üfül üfül essin :)

Üst Alt