• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Yorum alabılırmıyım

Kamçılı adam

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bıkac amator resım ama dogalmı aoksa yapılmıs bıseymı anlamasıö yardımcı olursanız aevınırım

Ekli dosyalar

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bence doğal değil resimleri çoğaltmak lazım

Pscyhe

Engellendi
Kaya mezarlar olmasi lazim eger 3 resimdeki sunaksa o kayabin etrafinda bosluk tespiti yapmaya bakin..resimleme yetersiz olmus detaylandirirsaniz daha net konusabiliriz

LabarNa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Kardeşim okla belirttiğim yerde toprakla dolgu gibi geldi..

Düz çizgi ile cizdigim yerde anakayaya düzlük yapılmış mı ? gibi geldi bana.
Ve son kare içine aldığım yerde figürü var acaba...?

Kamçılı adam

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu ıslerden hıcanlamam bı arkadasla koyune gıtmıstık o gosterdı az cokugrasab bı arkadas ıpek yolu uzerınde bı koymus merak ettım cok ılgınc geldı bılen bırılerone danısmak ıstedım

Kamçılı adam

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kayalıgın altında bı cesme var ve dedesı bıle kesıldıgını hıc gormemıs goz gıbı olan duzluktede ıkı cukur gıbı yer var ıkı tane arası 50 60 cm kadar bırı yuvarlak dıgerı ıse ayak ızı seklınde

Pscyhe

Engellendi
Cesmede iyidir resmi olsa guzel olur..burdan eklemeye devam edin bakalim resimlere..cesmenin tarihcesi hakkinda bilginiz varmi dedesinden bahsetmissiniz eski bi cesmeyse arka kismi oncelikli olarak cevresinde degerli arastirmasi yapin..eger elden gecmediyse biseyler cikma ihtimali cok fazla

Kamçılı adam

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Dede hıc kesılmedıgınısoyluyo hatta bıı ısmıde varmıs resımlerın sagında asagıda kalıyo yanı hemen arkasında bucektıklerım bıde dısardan gelıp soruyolsrmıs bu cesmeyı benım aklıma takılan ıkı kayanında karsılıklı olması