• Soru sorabilmeniz i├žin KAYIT olmal─▒s─▒n─▒z.

yorum bekliyorum ­čÖĆ

Cicemcicem

Member
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
1 May 2020
Be─čeni
10
Puanlar─▒
3
merhaba. yer sehir merkezine yakin. alt kismi deniz felezlerde. tam alti ma─čara. toprak yapisi farkl─▒. resimde goruldugu gibi ilk resim ufak bi aciklik var oraya tasi cekip kendimiz actik sonrasi geldi zaten ciha tutulmadi daha. iceriye girildi taslar bosaltilip. ust kisimda iki tane dikdortgen plaka tarzinda arasi horasanli tas bulunmakta. ust kismi zaten bombeli yapiya sahip. sizlerinde goruslerinizi bekliyorum ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Ekli dosyalar

Cann

Operat├Âr
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
6 Kas 2016
Be─čeni
287
Puanlar─▒
12
Cihaz tutun

ala├žaml─▒

Bilgili ├ťye
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
13 Mar 2016
Be─čeni
14
Puanlar─▒
4
oda m─▒ ,t├╝nel mi...yani ........i├žini bo┼čalt─▒n─▒z , ├ž─▒kanlara dedekt├Âr tuttunuz mu....yada kayaya ..o giri┼čin sonuna kadar gittiniz mi.....kemik,k├╝p par├žalar─▒ varm─▒yd─▒....akl─▒mda deli sorular...

Cicemcicem

Member
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
1 May 2020
Be─čeni
10
Puanlar─▒
3
oda m─▒ ,t├╝nel mi...yani ........i├žini bo┼čalt─▒n─▒z , ├ž─▒kanlara dedekt├Âr tuttunuz mu....yada kayaya ..o giri┼čin sonuna kadar gittiniz mi.....kemik,k├╝p par├žalar─▒ varm─▒yd─▒....akl─▒mda deli sorular...
sonuna gidemedik daha tuzak oldugundan supheliyiz. i┼čaretli kesme tas cikti. matkap saldik 1,5 m uzunlugunda bosa dustu zaten. calismya devam ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

ala├žaml─▒

Bilgili ├ťye
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
13 Mar 2016
Be─čeni
14
Puanlar─▒
4
tuzaklar genellikle basit ta┼č tuzaklar─▒ ve ya kilit ta┼člar falan olur.├Âyle filimlerdeki gibi d├Ânen kayalar,oklar,m─▒zraklar bekleme.bu dediklerim binde bir milyonda bir olan ┼čeyler.ben ├Âmr├╝ hayat─▒mca sadece ta┼č tuzaklar─▒ g├Ârd├╝m.ondada bi ta┼č─▒ ├žekti─činde ,ba┼čka ta┼č ve ya ta┼člar ├╝zerine do─čru kay─▒yordu.ha bi defas─▒nda ta┼ča d├Ânen bi mekanizma yap─▒lm─▒┼čt─▒.fakat yapt─▒klar─▒ mekanizma tamamen paslanm─▒┼č,ta┼č resmen yerine sabitlenmi┼čti.g├╝ya ta┼ča bast─▒─č─▒n─▒zda d├Ânerek ├╝stte duran blo─čun d├╝┼čmesine neden olacak.ama zaman i├žinde araya dolan ├žamur ve yosunlar yap─▒┼čt─▒r─▒c─▒ etkisi vermi┼čti.dedi─čim gibi mekanizma da pasland─▒─č─▒ i├žin kaya hareket etmiyordu.yani fazla endi┼čelenmeyin.sadece kayalara dikkat.├╝zerinize d├╝┼čmesin.bide ├žok├ža raslanan bi durum saklanan malzemeye zehir s├╝r├╝lmesi.o zehir zamanla buharla┼č─▒p i├žeride gaz olarak birikebiliyor.├žo─ču defineci bu sebeple ├Âl├╝yor.dikkat etmek laz─▒m.benim kanatim buras─▒ bo┼č de─čil...u─čra┼čmaya de─čer...en az─▒ndan tecr├╝be olur....tabi dikkat etmek ┼čart─▒yla...

├ťst Alt