• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Yorum Yaparsaniz Sevinirim Ustalar.

balkaya34

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Harika bir sanat eseri, Bunu yapan kisi isinin ehliimiş bunu yapmak cok zor iş, sanki kalıptan çıkmış gibi.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Durumlar nasil bu objenin yeri yurdu koptugu cikarildigi yer nasil ..bir harabenin mihrabindamiydi.giris kapisinin ustundemiydi yada cimentolu kaliplami yapilmis..
@vakko ustam
mezardan sökülmüş, senin tabirinle dişi çekilmiş biryerden kalma

Lynch

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarim Topragin Altindan Cikti Bunun Ciktigi yerden Cömlek Parcalarida Cikti Sans Eseri Bağ Bellerken Cikti. Ayrica Ben Mermer Olarak biliyorum. Ama Tam Olarak Neye Yara Ne Yapmaliyim bunu onu bilmiyorum. Bilgilendirme icin Tskler.

matrax33

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarim Topragin Altindan Cikti Bunun Ciktigi yerden Cömlek Parcalarida Cikti Sans Eseri Bağ Bellerken Cikti. Ayrica Ben Mermer Olarak biliyorum. Ama Tam Olarak Neye Yara Ne Yapmaliyim bunu onu bilmiyorum. Bilgilendirme icin Tskler.
Kadın çok suratsız. Kesin feministti. Bence vur balyozu kimse çekmesin nemrut suratını.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Muzeye teslim ediniz.
Kirmayiniz.

ersen0010

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Güzelmiş

Lynch

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Neyin tarihi usta.
bilsem söylerim @vakko ustam. bilmiyorumki birsey sadece ne oldugunu merak ediyorum ama güzel goruyor ben begendim yani. tarihi nedir ne degildir kim ne zaman yapmis ne olmus ne bitmis hic birsey bilmiyorum.

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
bilsem söylerim @vakko ustam. bilmiyorumki birsey sadece ne oldugunu merak ediyorum ama güzel goruyor ben begendim yani. tarihi nedir ne degildir kim ne zaman yapmis ne olmus ne bitmis hic birsey bilmiyorum.
Baska acilardan geriden de resimleri varsa çok hoş olurdu

Üst Alt