yorumlar lutfen

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ustam fotoğrafı kendin çekmediysen kimseye güvenme derim.

Sevgiler.

etoile

Engellendi
[MENTION=17062]derbeder33[/MENTION]

Arkadasim, kisa ve öz yazacam, Buldugun isaret sana aitse konusalim, yok Amcamin yok Arkadasimin, yok bir Tanidigimin!

Burda Karsilik hizmet verme ve bir nevi Nasiplenme yeridir!
Bulan paylasacakki, sana ilim veren insanida göresin ve hakkini veresin! ALLAH LUTUF Ve Ihsani ancak böyle olur!

Diger insanlar icin bilgi toplama, yoksa Zahmetin bosuna olur, ben cok yasadim bu PALAVRALARI

timur964

konularim
Süper Moderatör
yeni yapmışlar bılaşma

Karabulut

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gördüm civcivin biri arkaya bakıyor :)

sarıkayalar

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sahte gitmene gerek yok

Hattusas

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Burayı büyük ihtimalle satıyorlardır. :) Suriyede basılan sikkelerden bile daha sahte :)

etoile

Engellendi
Yapan insanlar gercekten ZEKi insanlar, nedenmi? Kayanin bir kismi Alinmis ve civcivleri alinmis olan Kisma yapmislar yani bu su demek, Arkaya bakan Civcivin Mali alinmis ama Hazinenin kendi Duruyor! Civcivlerdeki Cizik Hatlari öyle tazeki, Bravo yani, 1500 yillik olan bir cizim böyle taze olurmu?

derbeder33

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Elle uzerinden gecmis arkadasim bende ilk basta oylde tahmin ettim ama elle belirtilmek icin cizimis belirgin olsun die

derbeder33

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arakadasim bana yolladi girelim die elle belirgin olsun die cizmis ... mekan bana uzak iste gitmekte tertdut ediorun

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
S.A değerli kardeşim, burası için gitmeye değmez. Neden diye sorarsan, bu işaret gerçek bile olsa üzerinde çok çalışılmış. Belli ki bunu yapan ve ya yapanlar gerekli ne varsa halletmişler. Ama yine de merak ettim bu işaret için nerelere işlem yapılmış bir daha bunun gibi el değmemiş bir işarete denk gelirsem nasıl bir yol izlemeliyim işlemleri gözümle görmek için gidecem diyorsan, git merakını gider. Başka türlü buraya el atmayan kalmamıştır kanaatimce. Selametle

derbeder33

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aslinda merak ediyorum ama yer uzak olunca bosa gidesim gelmiyor arti sahin ayaginda balik olan resim var o ellenmemis kabarik duriyor.. bi umut...

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=17062]derbeder33[/MENTION] benim görüşüm de gitmene gerek olmadığı yönünde

sarıkayalar

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Elle uzerinden gecmis arkadasim bende ilk basta oylde tahmin ettim ama elle belirtilmek icin cizimis belirgin olsun die
Civciler birbirine benzemiyor al sana ornek bunun sahte olusunun bir nedeni var gercercek olmasi icin bir simge lazim onuda kimse bilmedigi icin yapamiyor