Yorumları alalım ustalar ne diyorsunuz buraya ???

mihendis96

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8. resimdeki kayanin altinda magara gibi inen toprak yaprak dolmus biyer var kucukken oraya saklanırdik ama dogalda olabilir tabi fotoda anlasilacak bi durm degil .
Bu bilgiyide gozeterek resimleri yorumlarsaniz sevinirim sizce biseler var mi ?

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
1544287877321.jpg burası devam ediyor mu Sol duvar örülmüş gibi..? 1544287941911.jpg burada boşluk bakın yalnız o kaldırım taşları nedir. ?

mihendis96

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı

mihendis96

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dostum bu define çalışması olmasın; )
Simdilik degil dostum ;) Ama fikir icin tecrubeli abilerden yorumlara gore degerlendirme olabilir Sizden ricam onceki konularimda kup kiriklarinin oldugu eski yerlesim yeri olan fotograflarida gozlemleyip tecrubelerinizle degerlendienizi rica ediyorum hocam

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Simdilik degil dostum ;) Ama fikir icin tecrubeli abilerden yorumlara gore degerlendirme olabilir Sizden ricam onceki konularimda kup kiriklarinin oldugu eski yerlesim yeri olan fotograflarida gozlemleyip tecrubelerinizle degerlendienizi rica ediyorum hocam
Usta küp kırıkları her yerleşim alanında olabilir bize bu yerleşim alanın kilisesi lazım değirmeni lazım kalesi lazım karakolu lazım çeşmesi lazım mezarlığı lazım ve bu yerleşim alanın nın çevresinde kayalık alanlarda işaret bulursun kesin birde yerleşim alanında çökme olan sararmış yerler olur bunlar lazım yerleşim alanında savaş nedeniyle el acele gömülü paralar da bulunmuştur rastgele

mihendis96

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta küp kırıkları her yerleşim alanında olabilir bize bu yerleşim alanın kilisesi lazım değirmeni lazım kalesi lazım karakolu lazım çeşmesi lazım mezarlığı lazım ve bu yerleşim alanın nın çevresinde kayalık alanlarda işaret bulursun kesin birde yerleşim alanında çökme olan sararmış yerler olur bunlar lazım yerleşim alanında savaş nedeniyle el acele gömülü paralar da bulunmuştur rastgele
Tesekkurler ustam anladim ne demek istediginizi sagolun ;)

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Deniz cephesinden resim varsa yükleyin. Hatta 4 cepheden belliki belediye işe el koymuş :) bakalım bir şey var mı? Bu resimlere göre yok. Hayırlı forumlar

mihendis96

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Deniz cephesinden resim varsa yükleyin. Hatta 4 cepheden belliki belediye işe el koymuş :) bakalım bir şey var mı? Bu resimlere göre yok. Hayırlı forumlar
Resimler maalesef bu kadar hocam tekrar gidince cekerim insallah dediginiz gibi
Yok hocam durumu yanlis anladiniz siz secim oncesi belediye hayri gorduk yani millet evinin onune dosesin diye parke yigiyor musait yerlere durum bu :D Yorumunuz icin tesekkurler hocam demek ki muhim biyer degilmis ilgimi cektigi icin fikirlerinizi almak istemistim
Hayırlı forumlar . Saygılar...

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Belediye bosu bosuna yol acmaz oraya..oncelik o kaya ve cevresi olsun hedefiniz..bosluk ve degrli tespiti yapmaya bakin acil tarafindan tespite yonelin hemen isleme baslayin yoksa bisey varsa size yedirmezler gibi gozukuyor

mihendis96

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Belediye bosu bosuna yol acmaz oraya..oncelik o kaya ve cevresi olsun hedefiniz..bosluk ve degrli tespiti yapmaya bakin acil tarafindan tespite yonelin hemen isleme baslayin yoksa bisey varsa size yedirmezler gibi gozukuyor
Eyvallah hocam da durum yanlis anlasildi belediye calismasi yok sadece parke doktuler mahalle icin o kadar
Yorumlarinizi bunu gozeterek yaparsaniz daha dogru sonuc almis oluruz ve bosa calisma yapmis olmayiz �� Bizim goremedgimiz bisey var mi acaba diye usta gozlerden fikir almakti bolge tas yapisiyla alakali .
Saygilar tesekkurler...