Yorumlarınızı bekliyorum gerçektem heycan uyandırıcı bir yer

Heriossam123

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burası türkiyemin doğu bölgwsinde biryer 100mt aşağısında deregibi yer var aetık hediye varmi var ise nasıl ne yapmam gerekiyor bu arada orayıda biz kazıdık herhangi biri mala daha dokunmamıştır temin edebilirim nasıl yol alacağımızı bilmiediğimizden dolayı biraktık mal bizi çok zorlarmi değerli yorumlarınızı bekliyorum☺☺

Ekli dosyalar

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.JPG

cubuk kullanmayı biliyorsan boşluk ve metal tespiti yapa bilirsin

Heriossam123

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle merhaba poseidon ustam dediğiniz gibi kilise var ama yoncadan dört adet var imiş kırmışlar bizimkiler dikkat çekmesin ben istediğiniz yönden fotoğrafları çwktireceğm kazmayı tam olarak nereye vurmam gerektiğini bilmwm benim için yeterli ustam

Pscyhe

Engellendi
Sen kilisenin detayli cevresel resimlerini ekle biz sana islem yapacagin alani gosteririz..aslinda bosluk olayini bilsen cok rahat bulursun mezarlari ama ustalarimizin isaretledigi yerler ilk hedefin olmali.

Heriossam123

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam dediğiniz gibi kilise var ama yoncadan dört adet var imiş kırmışlar başkasıının dikkatini çekmesin diye ben istediğiniz fotorafları çektireceğim kazmayı tam olarak nereue vuracağımı bilmek yeterli

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kilise yolu üzerindeki işaretlerden biri .. hakim tepesinde inceleme yapınız

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
işaretlere ve araziye bakarak seni yönlendiririz yeri net olarak tespit etmek teyidini almak sana kalıyor bu işler her medeniyette yapıldı bizans roma da da yerin dönem soygunu yemiş mi yemedimi bunu teyit etmek sana kalıyor

cubuk kullanmayı biliyor musunn

Heriossam123

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustan burada eskiden 4 papaz yaşıyormuş burayı gidip işinin ehli bir hocaya sordurmuşlar en az dört kişi kazabilirmiş 3 olmuyormuş yani aslı varmıdır bhmun

Heriossam123

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Poseidon2023 ustam çubuk kullanmayı bilmiyorum ama siz bana resimlerde hangi tarafı fotoraflamam gerektiğini söylerseniz halledebilirim

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
güzel ilmi geniş hoçalarımız var ama 100% 70 de filim fırıldak üçkayıt peşinde senin hoçan nasıldır bir şey diyemem evet tılsım düyü olayları vardır

önce cubuk kullan mayı ögrencen boşluk ve metel tespiti nasıl yapılır

tekrar tekrar yere gitmemek için konpile arazi resmi cekecen bakacaz dogrusa sorun yok tutmuyorsa hadi birdaha cek iş uzayacak cubukla boşlugu bulup içinde altın gümüş bakır kurşun tespitinide yapacan kafan rahat olacak

aluminyum_cubuk.jpg

bakır.JPG

bisiklet el tutamağı.jpg

IMG_20171102_164455.jpg

IMG_20171102_164515.jpg

yapması basit ve sayfamda enson yaptıgım paylaşıma bak

Heriossam123

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam bunun ince detayları filan vardır ozaman etkili olmayabilirmi sonrasında kaça patlsr bu

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
ekmek yerken bile birşeyler yapman gerek bunuda ögrencen diyom ve keyfin bilir derim

50 tl

Heriossam123

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çok teşekkür ederim ustam ben çevre fotoğrafları gelinvr yükleyeceğim

odin

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
güzel ilmi geniş hoçalarımız var ama 100% 70 de filim fırıldak üçkayıt peşinde senin hoçan nasıldır bir şey diyemem evet tılsım düyü olayları vardır

önce cubuk kullan mayı ögrencen boşluk ve metel tespiti nasıl yapılır

tekrar tekrar yere gitmemek için konpile arazi resmi cekecen bakacaz dogrusa sorun yok tutmuyorsa hadi birdaha cek iş uzayacak cubukla boşlugu bulup içinde altın gümüş bakır kurşun tespitinide yapacan kafan rahat olacak

Ekli dosyayı görüntüle 189823

Ekli dosyayı görüntüle 189824

Ekli dosyayı görüntüle 189825

Ekli dosyayı görüntüle 189826

Ekli dosyayı görüntüle 189827

yapması basit ve sayfamda enson yaptıgım paylaşıma bak
ustam bu tutma yerleri guzel olmus. Metalin elde biraktigi kokuya vs. engel olur. Ama cubugu kullanirken handikap yaratirmi onu bilemedim. Aklima yeni fikirler getirdi gorsellerin. Bedava Cnc tezgahi bulabilirsem buralarda yapmaya calisacagim:zuhaha:

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Aga bu cubuklar koku ile calış mıyor onun için sorunyok

Akıl okuma yetenegim yok makinada teknolojide geliş medi

Tezgah kurmana gerekyok zahmet etme tornacıya götür yapar [MENTION=5300]odin[/MENTION]