Tuzakmı Yorumlarınızı bekliyorum.

Hookook

Aktif Üye
Şimdilerde yeni kamu spotu reklamı...
"Keşke görebilseydik, o zaman korona virüsden kolayca kaçınabilirdik"

Burası için de geçerli "keşke görebilseydik dibini, o zaman bir çubuğa bir değerli testine bakar"
Tabiki ustam güzel olurdu o şekilde bakmak ama şu anda eldeki imkanlar el vermiyor

R00T

Profesyonel
Co Admin
3 nolu fotoda çayırın başladığı yerde kayaların sırtı yeşillikler içinde görünüyor o kısımlarda araştırmanı yapmanı tavsiye ederim.
1 nolu foto tuzak felan dediğiniz. altında top kaya felan var askıda durur gibi duran büyük kaya ile işin yok. O kaya alanın kutsiyeti ve koruyucu nitelikle sembolik bir inanış biçimi neden ona kafayı takıyorsunuz ki. Hiç kimse kutsalına malzemi bırakıpta birileri gelip kırıp bozsun diye o halde hazır göze batırmaz. O durum semboliktir etrafta ki durumların hakimidir ve ıspatıdır. Alanda çok iş var genel mahiyette küçük bir nekropoldürde.

Yabgu

Bilgili Üye

The Thing

C*
Süper Moderatör
Başlık uygun yere taşındı.

tunay_5454

Bilgili Üye
selamun aleyküm bu tür yerlerin örneklerin idaha öncede gördüm burdaki tuzaklı alanlar şaşırtmaca ve tamamen kafa karıştırmak hedefden saptırmak için yapılmıştır değerli dostlar yanlış anlamazsa tecrübe edilmiş çözümlemeyi yazayım burada dikkate alınacak nokta kalpdir kalbin uç kısmı yada şöyle söylim kuyruk kısmı istikametinde 15...20 adım ilerleyin boşluk tespiti yapın dediğim adım mesafesi içinde 1.5...2 mt derinlikte oda girişini bulucaksınız sizden ricam işlemden snr burda bulduğunuz nokta istikamet derinlik konusunda aydınlatıcı bilgi vermeniz Allah kolaylık versin