Halka, Yorumu bilgisi olan var mı

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim burasıyla uğraşmanı hiç önermiyorum çok sıkıntılı bir yer. Gece uykuda beni rahatsız ettiler alıp büyük bir mahsen gibi bir yere götürdüler ama çok karışık olduğu için tam hatırlayamıyorum. Tanıdığın alim yoksa uzak dur varsa görüşünü al sana yardımcı olabilecekse devam et.
.
Ustam nezaman oldu bu ? bana neden olmadı ... konuyu takib ediyorum .. burası üst seviye ritüel yapılmış 1 yer .. fakat daha ilerisine gitmedim ... sen + ne yaptın da bu dediklerin oldu ? bu yakında mi oldu ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
.
Ustam nezaman oldu bu ? bana neden olmadı ... konuyu takib ediyorum .. burası üst seviye ritüel yapılmış 1 yer .. fakat daha ilerisine gitmedim ... sen + ne yaptın da bu dediklerin oldu ? bu yakında mi oldu ?
Ustam bu olay dün oldu ilk başta yatakta bastılar sonra rüya içinde rüyaya da çok büyük bir merdienlerden mahsen gibi bir yere bakıyordum sonrasında uyandım bir evde normal yaşantımda gibiydim ama bazı farklılıklar olduğunu anladım tekrar uyandığımda normale döndüm. İlk geldiklerinde baya cebelleştim ama ne kadar çırpınsamda olmadı rüya aleminde sürüklediler ustam. Bu gibi olaylar nadirende olsa oluyor önünü alamıyorum.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yahudilerin sapık kitabı talmutu okursaniz sihihirde neler yapabilecekleri akil bile edemezsiniz konuyu izlediğime göre bir takim sihir rituelleri kullanilmış
Yanilmiyorsam bir isaretin üzerine el ısareti yapilmıs yani sihir yapilmıs ve el isaretide bunun kanitıdir el.işareti yemindir neye yemin edilmis neyin üzerine yemin elmiş isaretleri sırayla iyi okumakla lazim

bu işi isin ehli olan yapar her okuyana dokunana sirayet edermi derseniz eder o yüzden havas ilmine ihtiyaç vardir bu ilme hakkıyla vakif olan çok az insan.vardır benden uyarmasi

ben bastan yazdim bu ritüeller çok sey ifade eder anlatmak için uzun zaman ve çok iyi bir inceleme lazim kurbanım eğer öyleyse hepiniz uzak durun

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kafkaslı ustama katılıyorum resimlerin birinde ibranice birşeyler yazılı diğer resimde örünenleri üstüne yazdım. Burada bir erkek bir bayan mezarı mevcut. Yeminle ve özel bir törenle gömülmüş olmaları gerekiyor. Gözde alanın korunduğunu gösteriyor. Lakin bu resimler baş aşağımı yoksa düzmü duruyor resimlerden anlaşılmıyor. Mekanın girişinin resimleri varsa onlarıda ekle bakalım başka neler görünecek. Bize nekadar resim gösterirsen o kadar fazla bilgi alabilirsin.

Ekli dosyayı görüntüle 287763
Ustam bu olay dün oldu ilk başta yatakta bastılar sonra rüya içinde rüyaya da çok büyük bir merdienlerden mahsen gibi bir yere bakıyordum sonrasında uyandım bir evde normal yaşantımda gibiydim ama bazı farklılıklar olduğunu anladım tekrar uyandığımda normale döndüm. İlk geldiklerinde baya cebelleştim ama ne kadar çırpınsamda olmadı rüya aleminde sürüklediler ustam. Bu gibi olaylar nadirende olsa oluyor önünü alamıyorum.
Ustam burayı düşünerek hatta direk buraya istihare yapmadiysaniz yaşadıklarıniz burayla ilgili değildir. Evet yerin az çok kullanım amacı karanlık görünüyor ama burdan olduğunu sanmıyorum...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam burayı düşünerek hatta direk buraya istihare yapmadiysaniz yaşadıklarıniz burayla ilgili değildir. Evet yerin az çok kullanım amacı karanlık görünüyor ama burdan olduğunu sanmıyorum...
O kısmını bilemiyorum ustam ama uyandığımda aklıma direk bu konu geldi. çünkü nadirende olsa benzer durumlar yaşadığım oluyor.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
O kısmını bilemiyorum ustam ama uyandığımda aklıma direk bu konu geldi. çünkü nadirende olsa benzer durumlar yaşadığım oluyor.
O zaman siz bir nevi düşünce anlamında istihare yapmışsınız ustam :) Aşırı yoğunluk da olur bu gibi hadiseler...