Yuvarlaklar neyi ifade ediyor ?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
İkisi de aynı yer mi ayrı ayrı mi? Ayrı ise ikisinin biribirine mesafesi nedir ?

Eyice16

Yeni Üye
İkisi de aynı yer mi ayrı ayrı mi? Ayrı ise ikisinin biribirine mesafesi nedir ?

Demin oyuk olan kaya ile bunun mesafesi yakın birbirine görüş mesafesinde ayrı kayalar buna istinaden buna benzeyen düz ve yassı bir kaya da böyle şeyler mevcut ayrıyetten papaz kafası olarak belitttiğim kaya da buna çok yakın 50-70 m arasında ama oyuk olan kaya biraz daha uzun mesafe de

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Burası kiliseye ne kadar uzaklıkta bir bilgin varmı? Kilise burdan uzak olamaz üstadlarımızın yorumlarını bekle kesinlikle acele etme. Ya kapalı kuyu ya da mahzendir. Dairenin alt kısmındaki kayada küçük bir kare mevcut bu da mahzen ihtimalini artırıyor. Giriş çok uzakta değildir. Dediğim gibi yorumları bekle bol tuzak var diyor. Dikkat et kardeşim. Selametle

Eyice16

Yeni Üye
Burası kiliseye ne kadar uzaklıkta bir bilgin varmı? Kilise burdan uzak olamaz üstadlarımızın yorumlarını bekle kesinlikle acele etme. Ya kapalı kuyu ya da mahzendir. Dairenin alt kısmındaki kayada küçük bir kare mevcut bu da mahzen ihtimalini artırıyor. Giriş çok uzakta değildir. Dediğim gibi yorumları bekle bol tuzak var diyor. Dikkat et kardeşim. Selametle

sayın abim bir resim daha ekledim oda bununla o papazın arasında hepsine baktığın zaman birbirine bir üçgen kürüyor ve hepsinin mesafesi neredeyse aynı bir birine bunda da dikkatli bakıldığı zaman bi tane yuvarlak mevcut ön tarafta ve kayanın üstü simetri olarak düm düz biz de bunun mezar olduğundan şüpheleniyoruz ama işaret kaybolmasın diye müdahale edemiyoruz

falcata28

Yeni Üye
bence dogal yinede makina ile bak cevresinde bir yerleşim alanı gözükmüyor iyi şanslar

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kapalı oda kapıyı göremedim.

poseidon2023

Uzman
okadar işaret bi kaya mezarı için yapılmaz cevre resmi cek ve kuyu varmı çevrede incele

Eyice16

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 132518Kayanın üst tarafında düz kısımda boşluk sesi bakmak lazım muhtemel ya kaya bloğunun dibinden kada üzerinde düz alandan girişi var dır tabi gördüğüm kadarı ile yazıyorum bize herhangi bir işaret vermediğin için bakmak lazım diyorum.

Benim gördüğüm resimleri zAten ben resim resim olarak alt alta sıraladım bunlrın hepsi bir birine görüş mesafesinde ve yakın nerelere nasıl bakacağını bilmediğim için daha detaylı resim Yok malesef :)