Zemin Altı Mezarı Açma Girişimi .

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Çekerken yan döndürmüşler makinayı .HD kayıt , Metreyi gönderen benim :)

[video=youtube;IoCHpdQ_6xk]https://www.youtube.com/watch?v=IoCHpdQ_6xk&feature=youtu.be[/video]

APOLLONUS

Moderatör
Moderatör
Kaya yapısına [MENTION=12326]jeolog[/MENTION] ustam baksın. Keşke dışardaki oluşumuda görebilseydik. Nelere istinaden yapıldığını bu araştırmanın

jeolog

Co Admin
Yönetici
Co Admin
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] ustam actiginiz sondaj cukurunda tabana kadar gorunen tum yapi dogal.
Tabanda karsilastiginiz o kaya ise magmatik kayaclardan (yesil renkli ornekler ise). Zemin altinda cihaziniz gordugu boslukta muhtemelen magmanin catlaga girmesinden sonra olusmus bir yapi oalabilir.

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu araştırma 11 mt sonucunda , sonuç bulmamıştır.Tünel veya odanın kendisine ulaşıldı ama içeri girilemedi ..

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
@kazama ustam actiginiz sondaj cukurunda tabana kadar gorunen tum yapi dogal.
Tabanda karsilastiginiz o kaya ise magmatik kayaclardan (yesil renkli ornekler ise). Zemin altinda cihaziniz gordugu boslukta muhtemelen magmanin catlaga girmesinden sonra olusmus bir yapi oalabilir.
Sondaj çukurunda :) resimde doğal gözükür gibi de değil aslında ama bilemedim .Haklısınız burda resimde görmek ve o deliğin içinde olupta çıkan tüm emareleri bire bir ilgili alakadar olmak kesinlikle ayrı bir olay .
Sonuca ulasılmayan ve aklımdan çıkmayan tek yer burası benim .Hazinesi ,hediyesi ,definesi 2-3 plan benim için. Yarım kalan iş var ortada ..
Dramosa bağlayan kemer geçildi tepeden inildiği için düşünün yani olayın nasıl geliştiğini zemin altı tecrübesi olanlar bilir . Heleki böyle yüksek metrajlı ise .
Son gerçek jilet gibi kesme bloklara ulasıldı , dediğim gibi ya odanın tekine ulasıldı yada tünel olma olasılıgı daha yüksek . Tünelle bağlanan aile mezarlığı 4 kişi . 4 oda .Son halinde yerden kara fatmalar çıkmaya başladı bu video 5.20 sizlerde duydunuz .2 katı daha inildi 11 metrede kara fatmanın ne işi var ?
Fare ölüleri ? Sabah çukurda her gün fare ölüsü ? Fare nasıl ölür ? ?
:)
:)

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@kazama
ustam, yapmış olduğunuz çalışmaya şapka çıkartıyorum
taktir ile karşılıyorum.
allah utandırmasın.
işlem sonrası, orya bir kapak koymalısınız
aksi halde, ölen fareler ile değil
canlı sizi bekleyen bir domuz da olabilir
mazallah

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
@kazama
ustam, yapmış olduğunuz çalışmaya şapka çıkartıyorum
taktir ile karşılıyorum.
allah utandırmasın.
işlem sonrası, orya bir kapak koymalısınız
aksi halde, ölen fareler ile değil
canlı sizi bekleyen bir domuz da olabilir
mazallah
[MENTION=13767]ragıp[/MENTION] ustam sen biliyosun bu mevzuyu , [MENTION=11587]kanije[/MENTION] usta vardı siteden burda , [MENTION=5949]ECE07[/MENTION] vardı ziya abi bunlar görüştüğüm insanlardı .
Kapattık ustam , hususi kapak yaptırıp doldurduk zeminle bir oldu .Evet domuz veya baska canlılar kurt ,ayı ,insan bile Allah korusun yani .
Ben farenin düştüğüne yada ne biliyim fare düşer mi ? Evcil fare değilki dağ faresi düşse bile fareye bişey olmaz diye hep aklımda düşündüm. Fare hadi neyse düştü diyelim ,yada içerden çıktı da tekrar giremedi mi ? bunlar (?) işareti hep ..
Kara fatmaları tabandan eştikçe kendim çıkardım ,avuç avuç ? ? Monoksit olmasa bir kaç resim daha yükleyecem ağaç kökü dal çalı çırpı nasıl canlı kalabilir ?
Yaklaştıkça işler değişti , düzgün hal almaya başladılar ama işde akıl sır ermeyecek yada hangimiz hayatında bu tip yere ulaştı ? Bilemediğimiz anlam yükleyemediğim dolu soru lar . Allah nasip ederse zaten olurda odaya veya tünele ulaşırsam yine bu siteye tüm çalışmamı anlatıp müze müdürlüğünce bu işten yarım kalan işimi sonlardırcam .. Konunun nasıl basladıgı tüm ayrıntılarıyla yüklü sitede .

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
büyük emek ustam, Allah gönlüne göre versin.
Allah utandırmasın. Evet konuyu az buçuk hatırladım.
Allah kolaylık versin

selametle

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Zemin üstündeki kaya mezarlarda sıkıntı yok :23:.

Zemin altı işleri gerçekten emek isteyen ,sabır isteyen işler . Çok değil geçen yıl bu zamanlardı işte ,2017 ye girdik ilk haftası gittim çalışmaya başlamıştım . Bakalım 2018 neler getirecek bize.. Allah sağlık ,mutluluk ,huzur ,dostluk ,sevgi , versin ailemizle mutlu olmayı nasip etsin yeter iyilikten şaşırtmasın bizleri.
Amin ..

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] ustam Allah yardımcınız olsun... Gönlünüze göre olur inşaallah

lagardel

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamlar;
ben kabalık etmek için değil ama belkide bilgiden dolayıdır.
karaböcek ismini kullanırsak daha memnun olurum.
RAST GELE