Zirve kayada çift kartal başı

No:name34

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.aleykum. Tüm Islam aleminin Ramazan-ı Şerifi hayırlara vesile olması dileğiyle, değerli ustalar konuyla ilgili bilgilerinizi önerilerinizi paylaşır iseniz sevinirim. Saygılar IMG-20180526-WA0010.jpg

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Burda bir figür varmış kırmışlar gibi duruyor. Detaylı resimler varsa yukleyin yakinlarda kale varmı

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kırılma yok ustam tamamı orda kayanın kusuruma bakmayın yetersiz foto lakin şuanda olanlar çevreyi çok açık ediyor diye paylaşmadım bunun yeterine bilgi vereyim. Güneş 'in doğuşu tam olarak kayaya yansıyor ve kayanın arka yüzünde düz işlenmiş yatay olarak kayada 4 adet 18 ila 26 cm ebatın da oyma bulunuyor kanal ile oymalar birbirine bağlı. Görünen işaretin sağ 'ın da yerdeki kayada araç tekeri ebatın da bir delik bulunuyor 3 mt den sonrası görünmüyor ne kadar gidiyor doğal olarak bilmiyorum tam zirvede bi yer burası evet ustam yakınlarda 3 km mesafede bir kale var antik kent e de yakın kale muazzam bir manzarası var işaretin yakın zamanda detaylı fotosunu atacağım sadece bu işaret yok cevrede oturan ayı var yamaçta sade yuvarlak bir kayayı işlemişler. Sizden isteğim bu kayada gördüklerinizi teyit ederseniz çok makbul olur selametle

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu tür işlemeli kayalar genelde rutbesi yuksek kişiler için yapılır. Size söyleyeceğim iyi bir cevre araştırması yapmanız bu resme göre bunu söyleyebilirim.

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Bu kaya sabit değil sanırım o deliğin üstündeydi kaldırdılar 1 seçenek 2 kapalıydı kuyruk yönündeki kayadan girdiler zamanında . Kartalın üstünde kilit işareti var bu oyuk olan yer önemli .

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Görünen kayanın devami arkaya doğru gidiyor kaya göründüğü kadar değil toplamı zirvede tek katlı ev ebatın da kartalın sırtında düz kayada 4 oyma var kanallı eğer dönem soygunu yemediyse oraya benden başka çıkan olduğunu zannetmiyorum zor bir yolu var çünkü işaretler sadece bunlar değil sarj bittiği için kamera açmadı videosu da var isteyen birine atabilirim.

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kartal kaya ya çıkarken yol üstünde yeni yer arası 100 mt mesafede bulunuyor kapak olma ihtimali varmidir ustalarım ufaktan calismaya basladik IMG-20180601-WA0006.jpg IMG-20180601-WA0005.jpg IMG-20180601-WA0003.jpg

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=15329]Mirkut[/MENTION] @şirvan [MENTION=9991]mayhem[/MENTION] [MENTION=14707]Smokin[/MENTION] ve degerli diger ustalarım bi göz atarmı sınız. Kartal olan kaya ile arası 100 mt orayla bi ilgisi varmıdır bu yerin

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben bunu yavru kaltala benzettim kardesim. Burada insan suretini yada asker gibi bakilinca birsey gorunuyormu. Oyuklarin oldugu kayada gorulmeli elinizde nekadar resim varsa paylasabilirmisiniz uzak yakin. Zirve onemli. Selametle kal kardesim

Smokin

Moderatör
Moderatör
Ilk resimde bir şeyler var ama dile getirmek yada aciklik getirmek zor.

Sonradan paylastigin resimler ise hep yakın çekim. Ben birşey göremedim. Yada yorgunluk yüzünden göremiyorum;)
Selametle