APOLLONUS kullanıcısının son içeriği

 1. APOLLONUS

  Yardım edermisiniz ustalar ıstavroz

  Bu haliyle senin de söylediğin gibi haç işareti demekten başka birşey söylemek yanıltıcı olabilir. Fotoğraf hadi tek ama enazından nasıl bir taş veya kayanın üzerin de, büyüklüğü nedir, nasıl bir mevki de vs...
 2. APOLLONUS

  Bu obje nedir?

  Tahmini olarak söylüyorum; elbisenin, zırhın veya şapkanın üzerine dikilen arma veya süsleme gibi birşey.
 3. APOLLONUS

  Kaya mezarlarının yanında sizce kapakmi

  Gereğinden fazla doğal.
 4. APOLLONUS

  Ağrı valaşkert (Toprakkale)

  Düzeni kurmuşlar birde üzerine haber ile reklamını yapmışlar, şimdi sazanları bekleme vakti.
 5. APOLLONUS

  Ancak her şeyi bilen her şeyi bilir…

  Kim neye inanır, kime güvenir bilemem ama islamiyetin üzerinde hemfikir olduğu şey insanoğlunun tarihinin 6-7,5 bin yıl olduğudur.
 6. APOLLONUS

  Ancak her şeyi bilen her şeyi bilir…

  İslam ulemalarının peygamberler silsilesi ile hesaplamaları ve görüşleri bu yönde.
 7. APOLLONUS

  NASA ve Din Adamları

  ama nedense hiç birsey olmamış milyonlarca yıldır... Diyecek birşey bulamıyorum, sadece üzülüyorum. Gerçekten üzülüyorum. Dr. Aziz Sancar Amerikadan kimya nobel ödülünü aldı. Almanya da Özlem Türeci ve Uğur Şahin covid aşışına imza attı ve milyar dolarları Almanya ya akıttı. Bunlar Türkiye yi...
 8. APOLLONUS

  NASA ve Din Adamları

  Sana birde şöyle anlatıyım Gibi bir ifade kullanırken dikkat etmenizi öneririm. Karşınızda çocuk yok.
 9. APOLLONUS

  NASA ve Din Adamları

  Ustam uçakların uçuş rotalarını ve neden nerden uçtukları hakkında geniş bir bilgi birikimim var ve sizde bilgi edinebilirsiniz sonuçta dünya avucunuzun içinde (uzun uzadıya açıklamaya üşendiğim için kendinizde araştırabilirsiniz) ve dogon kabilesi ile sirius hakkında da gereğinden fazla bilgiye...
 10. APOLLONUS

  NASA ve Din Adamları

  Elon musk tebrik ederim çünkü Türkiye ye geldiğinde ilimin ve bilimin aydınlatıcı ışığını takip etmeyi bırakmamamız gerektiğini ve bir gün söyledikleri bilimle ters düşerse kendisini değil bilimin peşinden gitmemizi söyleyen Atatürk ün kabri anıt kabiri ziyaretiyle gereken mesajı vermiştir.
 11. APOLLONUS

  Bu kaya işareti neyi anlatıyor olabilir

  Ne demek gururum okşandı senin gibi aydınlık gençleri görmek ufkumun aydınlanmasına sebep oluyor, iyi ki varsınız ve hep olursunuz.
 12. APOLLONUS

  Bu kaya işareti neyi anlatıyor olabilir

  Söylediğim gibi oyma kullanım amaçlı olduğu için iç kısım pürüzsüzleşmiş kulllanıldığı işten dolayı aşındığı için ama dıştaki kare olan oyma kısımda bir aşınma yok. Kare olan kısım bir yere sabitlemek için yapılmış olabilir ki yuvarlak oyma kısım çalışsın veya çalışılsın.
 13. APOLLONUS

  Bu kaya işareti neyi anlatıyor olabilir

  Burası Türkiye :) Afrika dan avrupaya yayılan insanoğlunun geçiş güzergahı olmuş hemen hemen her medeniyete ev sahipliği yapmış topraklar. Her kim arka bahçesini kazsa tarih fışkırır:) Tarihlendirme yapmak yanlış olur kanısındayım fotoğraftan bir kaya ya bakarak.
Üst