• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.
fatih7979
Beğeni
22

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Vallahi ben yoktum fatih inan şu bir haftadır farkettim ne bir konu gördüm nede mesaj atabildim sana. Mustafaya yazdım dün konuyu oku abi felan dedi ama konuda göremdim doğrusu,vallahi padişahlık bi konu yok aslında fatihim herkes padişahdır kendi çapında kimse satın alınmadı malum keyfine göre biliyosun..O yüzden ufak defek şeylerle sorun yaşamamak lazım.. konuyu masaya yatırız inşallah şurada iyi kötü takılıyoruz kimsenin darılmasını küsmesini istemeyiz. Dost olmak farklı bir durumdur obhektif olmak farklı bir durum aslında birde arayı bulmak vardır bize o düşer.
  FAtihim nasılsın görüşemiyoruz,noldu ben bayadır yoktum özelde yok malum yazamadım
  verdiğin bilgiler için tşk ederim. bölge geniş ve hakim tepe,heryerde değişik işaretler var,düz kesilmiş taşlar heryerde. kaya mezarlığı olmasından şüpheleniyoruz fakat pek tecrübemiz yok forumu takip ediyorum bilgileri toparlamaya çalışıyorum.bakır çubuk yapıp boşluk arama yapacaz yarın.bu konuda tavsiyelerin nedir? sadeece altın maden bulan çubuk yapabilirmiyiz?
  Sn Fatih Usta ; Öncelikli kolay gelsin. Açmış olduğum mezarlık alanı konusunda 2 yerde çalışma yaptık. Bir tanesinde kırık kiremit parçaları çıktı. Diğerinde en altta 80 kg civarında yumurta şeklinde taş horosan çıktı. Ama alt tarafı 2*1 şeklinde dümdüz zemin çıktı ama çubuklar artık bir şey göstermez oldu. Acaba biz bir yerde yanlışlık mı yapıyoruz . Şimdiden teşekkürler...
  Kim kufur edebilir ne haddini cozemedinizmi kimlerdir.hayret ya bilmiyordum ama durup duruken kufretmezler heralde
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 
Üst