Alan tarama, doğadaki karişimli taşlar. şakül.

GERMO

Engellendi
@kabakburgiba ustam boşluk mezar oda tünel, tünel içindeki merdiven bilgilerini tekrar yazsan abim, teşekkür ediyorum.
Abim su kaya mezar kasa kayada sakulu kullanma yonteminide yazsan. Sana zahmet haci abim.
@GERMO,tur sayısından rahatça anlarsın.mineralse zaten 100 turu bulur.

Son düzenleme:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
şimdi gelelim odanın ,mezarın,küpün enlerini bulduk.şimdi derinliklerini yani iç boşluklarını nasıl bulacağız. göz yaşı şişesinin yüksekliği 14 cm.şişeden kırmızı ok yönünde dönmenin bittiği noktadan.buna çok dikkat edin.kırmızı okla gösterilen şekilde ilerleyin.çok yavaş.ileri geri şakül atım yapar.14 cm gelince durur.ve az sonra dönme başlar..14 defa döner ve durur.yani boşluğumuzun yerden tavana yüksekliği ne iseo kadar döner.buda bize odanın mezarın iç boşluğunu verir.
Sn. Ustam ,
Atımı, döngüyü, en ve boy ölçümünü net anladım da , görseller açılmadığından derinlik nasıl ölçülür hiç bilgi bulamadım.
Bilal oğlana anlatır gibi sana zahmet bir kaç cümleyle bir üfler misin acaba :)
Enini boyunu bulduk ok.
1-)Tabandan ayak bastığımız yerin derinliği?
2-) Tavandan ayak bastığımız yerin derinliği?
Saygılar..

Burak5553

Bilgili Üye
Selamu aleykum ustam paylastigin bilgiler icin ALLAH razi olsun daha onceki konularini cok aradim fromda ama bulamadim onlara nasil ulasirim ayrica arkadslarla ayni sıkıntiyi yasiyorum bosluk en boy derinlikle ilgili eski konularinda varsa buraya koplarmisin yada nasil ulasiriz yardimci olurmusun kabakburgiba hayirli ramazanlar selametle

GERMO

Engellendi
@kabakburgiba abim, hani sakul diyoruz, radyestezi diyoruz, tamam tamamda bu tek çubuğu başımın üstüne tutuyorum sinyal aldığım yerde, eğer altın ise çubuk aynen helikopter pervanesi gibi 22 tur dönüyor, hani boşluk sinyali aldım üzerine tek cubukla gittiğimde yine yukarda tuttugumda 56 tur civarı dönse diyorum boşluk var, 42 tur civarı dönse diyorum gaz var burda, internette bir ustamda gördüm youtubda, onun harici hiç bir yerde bununla ilgili bir yazı göremedim, abi bu yöntem nasıl bir şey, tecrübe edemedimki bir yerde bunuda teyit edelim, yoksa bu vücut enerjisi fazlaligimi onuda bilmiyorum,

radyestezi çubuk-sakul konusunda bilgili ilgili ustalarim bunu bir incelerse bakalım ne çıkacak. Ustam harita ve sakul ile 13 yerde değerli sarı ve gümüş sinyali aldım, bundan ne çıkacak onuda merak ediyorum, tesbit yeri desen inanki yalan olmasında 100 ü geçti bile, ne duruyorsun diye soran olur, sağlam bir cihaz ile 1-2 yerde güvenilir işlem yapmayana kadar elimi sürmem, kalsın Bir köşede, keyf benim, nasılsa memleket insanı olarak alışkınız varlık içinde yokluk çekmeye, bakalım mala okm vb. Bir cihaz nerden bulacaz, @Mal bulanındır ustam bugünlerde saha dışında sanki, hiç bir yararı yok, ancak uzaktan uzağa bakışi, işine geldiğinde ofsayt düdüğü cali, selamı kelamı bile unuttu, hiç abilerini düşünmi,

Şu alet edevat yaptım diyen burdaki @ZİKRULLAH avcilardaki @alparslan anladikki son teshisle inanki utanarak söylüyorum, çünkü 8 ay kardeşimiz diye baktığımız bu insan üzülerek diyorum bu film firildak yalan dolan çıktı, @Sedegor ustamin cihazdan ses seda yok, @kadirkadir ustanın cihazı en eski cihaz oldugundan randiman vermedi, @Mc_307 ye ne oldu bilinmez, hepsi buhar oldu uçtu gitti, bakalım yarın bu güzel ülkeye güneş nerden doğacak, dogudanmi batidanmi, karadelikler teker teker oluşmaya başlamış, Allah cc bu Deccal ve yecuc mecuc dollerinden bizleri korusun, sonumuzu hayr eylesin inşallah, Ustam bazı islam alimleri bağırıyor çağırıyor ummete, korkmayın bu ülkeye dünyada gelse bir şey yapamaz, ama 7-8 ay veya bir yyıl kadar kıtlık ve yokluk dönemi olacak, onun için silahlanin ve 1 yıl yetecek kadar erzak biriktirin, bakalım ne kadar doğru, ciddi ciddi bol bol tarhana çorbası ve Makarna un stoku yapmak lazım. Çayı şekeri unutmayın, bende size Meyan şerbeti yaparım, düşeriz ondan sonra kargat ağacının ardindakilerin peşine,

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Germo ustam 13 yer fazla değilmi anladıgım kadarıyla kayaclardan sinyal alıyorsun enerji fazla sende plastık gibi seyle cubuga giden enerjiyi azaltsanız 13 yer den 2 3 e indirsenis hedefe daha fazla yaklasacagını umuyorum bu yontem tum define cıgazları için gecerlidir dedoktorde derinlik artıkca mınerale herseye sinyal verir alan taramalarda aynı demek istedigim gucu kıc alanı daralt.

adem44

Bilgili Üye
Ustam ben elime hiç bişey almadan 13 tane yerden sinyal alamıyorum sinyal aldıgım yerlerin cogu su ufak bosluk mineral mineralde gumus hareketi veriyor suda altın hareketi veriyor elıme bişey olmadan .

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
GERMO dayi yazmacam yazmacam ama illaki yazdircan beni :)
Birak demedimmi sana kadiri zikoyu.mc 307 ustanin sistemi basit.onu herhangi bir tv cide bile yaptirirsin..700 hz frekans ureten bi kit yaptir bosluk ara bu yetwr sana..basimiz biraz rahatlasin var taktikler sana ama dinlicen abi..

GERMO

Engellendi
Mhmt82 kardeşim, de bakalım şu kit neyin nesi, dinliyorum ustalarimi :73::244:
@GERMO dayi yazmacam yazmacam ama illaki yazdircan beni :)
Birak demedimmi sana kadiri zikoyu.mc 307 ustanin sistemi basit.onu herhangi bir tv cide bile yaptirirsin..700 hz frekans ureten bi kit yaptir bosluk ara bu yetwr sana..basimiz biraz rahatlasin var taktikler sana ama dinlicen abi..

kabakburgiba

Operatör
Birak demedimmi sana kadiri zikoyu.mc 307 ustanin sistemi basit.onu herhangi bir tv cide bile yaptirirsin..700 hz frekans ureten bi kit yaptir bosluk ara bu yetwr sana..basimiz biraz rahatlasin var taktikler sana ama dinlicen abi..[/QUOTE GERMO kardeşim.mhmt82 ustam ı dinle biraz sabret o sözünde durur.başkaları ile karıştırma.@bulursamkader ustam sözünde durur.güvenebilirsin.

GERMO

Engellendi
@kabakburgiba abi biliyorum abi, bazen laf atıyorum ortaya bakıyorum bilgiler nerden gelecek diye, abim sen:242:, bayram ustam @Mhmt82 ustam @Aliömer ustam Bilgi kkonusunda hakkınız ödenmez, Allah cc razı olsun sizlerden, işiniz gücünüz rastgele inşallah.:12:
Birak demedimmi sana kadiri zikoyu.mc 307 ustanin sistemi basit.onu herhangi bir tv cide bile yaptirirsin..700 hz frekans ureten bi kit yaptir bosluk ara bu yetwr sana..basimiz biraz rahatlasin var taktikler sana ama dinlicen abi..[/QUOTE @GERMO kardeşim.mhmt82 ustam ı dinle biraz sabret o sözünde durur.başkaları ile karıştırma.@bulursamkader ustam sözünde durur.güvenebilirsin.

Son düzenleme: