Allah rızası için yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mazefe

Yeni Üye
Arkadaşlar yıllardır bu işlerin içindeyim.cok seyler yasadım gordum gecirdim.ama suan çok kötu durumdayım.hocalara gidiyorum buyu diyorlar bozmak icin aşırı para istiyorlar.maddi durumum yok.buraya bu konuyu açacak seviyede durumum kötü.allah rızası için bana yardim edebilecek biri varmi.

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Kardesim tam durumun ne anlamadim daha açık Yazarmisin

mazefe

Yeni Üye
Ustadlar yanlis anlaşıldım.define ile ilgili değil ailesel.yok ayırma yok soğutma diyorlar ne yapacağımı şaşırdım.isin ehli hocalarımız varsa yardim edebilecek allah rızasi için yardim istiyorum.

Tantulus

Aktif Üye
Kardeşim sık sık nas ve Felak sürelerini oku zihninden o düşünceyi at sen yenilme guclu olan yenilmez he evde eskiden beri kıskançlık vardı ise artık bu had safhaya ulaşmış ve huzuru bozmuş olabilir

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Muhakkak bu durumda size manevi yönde yardım edecek bilgili bir üstadımız çıkacaktır inşallah. İşte böyle kardeşlerimiz var idi bu sitelerde ama ne yazıkki uzaklaştılar. Daha doğrusu mecburen gittiler. İnşallah sizin bu haykırışınıza görüp bir cevap verirler. Yüce ALLAHA sığın sevgili kardeşim. Her şeyi görüp işiten yüce RABBİMİZ sizinde dermanınız olacaktır inşallah:
Her gece yatmadan önce ALLAH rızası için iki rekat namaz kılıp tespih ile çekebildiğiniz kadar
El-Vedud
esmasını çekiniz. daha sonra okuyabildiğiniz kadar Duha suresini okuyunuz.

Bismillahirrahmânirrahîm.

1- Vedduha

2- Velleyli iza seca

3- Ma vedde'ake rabbüke ve ma kala

4- Ve lel'ahıretü hayrün leke minel'ula

5- Ve lesevfe yu'tıyke rabbüke feterda

6- Elem yecidke yetiymen feava

7- Ve vecedeke dallen feheda

8- Ve vecedeke 'ailen feağna

9- Femmel yetiyme fela takher

10- Ve emmessaile fela tenher

11- Ve emma binı'meti rabbike fehaddis

Bunları yaptıktan sonra sevaplarını öncelik ile Yüce Peygamberimizin ruhuna ve gelmiş geçmiş tüm Peygamberlerin ruhlarına ve tüm evliyaların ve şehitlerimizin cümle ehli kuburun ruhlarına hediye eyleyiniz ve yatınız. Bunu her gece tekrarlayınız inşallah yüce ALLAH sizi bu zordan çıkaracaktır hayırlısı ile

R00T

Profesyonel
Co Admin
Abi bunlar nasıl açıklamalar.Olur mu böyle boşan felan.Allah yardımcısı olsun.Elbet her şeyin ölüm hariç bir çaresi vardır.Lütfen böyle yollar kimseye tavsiye etmeyelim.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
@balkaya34 Tamamen zırvalamıssınız, hiç bilgi sahibi olmadığınız açıkca belli olmakta. Bilginiz dahilinde konu değilse yorum yapmayınız. Bilenler bildiklerini yazarlar. Herkes inandığı gibi yaşar. Bazı şeyleri yaşamayan bilemez ve inkar eder. Sizde inkarı seçmişsiniz. Lütfen daha dikkatli olunuz.

Tantulus

Aktif Üye
Aslında zirvalamamis hayatın gerçeğini söylemiş insanlar birbirinden nefret eder hale geldiyse daha kötü sonuçlar dogurmadan önce ayrı yaşamak tabi imkan varsa denenmeli herkez kendini dinleyip dusunmeki

Gecekurdu

Member
Herşeyi büyü vs yormayın para isteyen ben hallederim diyen herkesten uzak durun

balkaya34

Bilgili Üye
@balkaya34 Tamamen zırvalamıssınız, hiç bilgi sahibi olmadığınız açıkca belli olmakta. Bilginiz dahilinde konu değilse yorum yapmayınız. Bilenler bildiklerini yazarlar. Herkes inandığı gibi yaşar. Bazı şeyleri yaşamayan bilemez ve inkar eder. Sizde inkarı seçmişsiniz. Lütfen daha dikkatli olunuz.

Asil zırvalayan sensin,, Müslümansan Aile olmak KURAN da açık seçik surelerle Anlatılmış, Bir kadinin bir kocası olur ,, Ve derki ya guzellikle Aile et ,Yada güzellikle boşa,, der ,Yani asla siddet tavsiye etmez,
Eger bir ulkede yasiyorsaniz o ülkenin KANUNLARI vardır ,Mahkemeler gerekeni yapar ,
Gelelim Hocalara ,, Bu konu tam olarak icler acısı, buna fazla girmeyecegim ,Her defineci azda olsa hocanın cemberinden geçmiştir, Zaten düsunursek bu bile bize yeter ,
Kadın ben gidiyorum dediyse o kadinını o an dan iyibaren kocası resmen boşaması lazim ,Çünki daha kötü sonuclar dogurur, ben asla şiddet tavsiye etmedim ve etmemde ,
ZIRVALAMA kelimssini ben hic bir kimseye kullanmam, Buna terbiyem müsaitdegildir, Diger arkadaslardan ozur dilerim,
Bir onceki yazimida silmissiniz , Yazilari siliyorsunuz bazan bunu biliyorum , Şaşmadım,,
Herneyse , bir kadinin bir kocası olur Kadin 2 kisilik olamaz , Gidiyorum diyen kadin yedek kocasına gider ,,

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Asil zırvalayan sensin,, Müslümansan Aile olmak KURAN da açık seçik surelerle Anlatılmış, Bir kadinin bir kocası olur ,, Ve derki ya guzellikle Aile et ,Yada güzellikle boşa,, der ,Yani asla siddet tavsiye etmez,
Eger bir ulkede yasiyorsaniz o ülkenin KANUNLARI vardır ,Mahkemeler gerekeni yapar ,
Gelelim Hocalara ,, Bu konu tam olarak icler acısı, buna fazla girmeyecegim ,Her defineci azda olsa hocanın cemberinden geçmiştir, Zaten düsunursek bu bile bize yeter ,
Kadın ben gidiyorum dediyse o kadinını o an dan iyibaren kocası resmen boşaması lazim ,Çünki daha kötü sonuclar dogurur, ben asla şiddet tavsiye etmedim ve etmemde ,
ZIRVALAMA kelimssini ben hic bir kimseye kullanmam, Buna terbiyem müsaitdegildir, Diger arkadaslardan ozur dilerim,
Bir onceki yazimida silmissiniz , Yazilari siliyorsunuz bazan bunu biliyorum , Şaşmadım,,
Herneyse , bir kadinin bir kocası olur Kadin 2 kisilik olamaz , Gidiyorum diyen kadin yedek kocasına gider ,,

Konu sahibi ne giden var demiş nede ben gideceğim. Konuyu nasıl evirdiniz anlamadım. Konu sahibi başımda böyle bir olay var yardım edin demiş. Sizde giden gitsin bırak, giderse gider vs vs.. bunlar konuda geçmiyor bile. İşte zırvalamak bu olsa gerek. Rastgele

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili
balkaya34
abimiz öncelik ile nasılsınız . Sizi az çok tanıdığım ve yaşınıza binayen hep abi deyip saygı gösterdiğim insanlardan birisiniz
Yalnız dün akşam bende sizin yazdıklarınızı okuyunca gerçekten üzüldüm. Dedimki ya abimiz konuyu tam okumadı yada yanlış anladı. Abi burada bırakıp gitmek durumu yok sadece evli bir çifti birbirinden uzaklaştırmak ve soğutmak için başkalrı tarafından yaptırılmış bir kötülük var.
Fakat siz bambaşka yerlerden giriş yapmışsınız. Lütfen söylediğiniz şeyleri şöyle tekrar bir gözden geçirin ister iseniz. Siz bizim büyüğümüz ve saygı dyduğumuz yıllarını bu yollarda harcamış bir abimizsiniz. Bizler sizi hiç üzmek istemeyiz . lütfen sizde bizleri üzmeyiniz bu bir ricadır sevgili abim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...