Antik sikke yorumlarmisiniz, ustalara syg

sef_er

Operatör
ZİKRULLAH yok kardes senin yanlisin, ama birkaç gun cevap vermedin, cok not yazdım, iyi kardeşimizsin, cevap alamayınca dedim bana kırılmış, eskileri okudum birsey bulsmadim, ama belkide daha cok desteklemeliydim, kirdimsa ben özür dilerim, iyi adamsin kardeşim

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH yok kardes senin yanlisin, ama birkaç gun cevap vermedin, cok not yazdım, iyi kardeşimizsin, cevap alamayınca dedim bana kırılmış, eskileri okudum birsey bulsmadim, ama belkide daha cok desteklemeliydim, kirdimsa ben özür dilerim, iyi adamsin kardeşim
Eyvallah abi cevap yazdım profilimdeki ziyaretçi mesajlarına yazmıştınız cevap verdim oradan sef_er yazdım fakat size bildirim gelmedi sanırım orada duruyor şuan

sef_er

Operatör
ZİKRULLAH gormedim aranizda sohbet ona girdim birkaç tane yazdım bi baki ver, senin dedigini goremedim

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sef_er ustam estagfirullah sen dalga geçiyon demedim.yanlış anlaşılma olmuş.
demek istediğim
"tüm kataloglara baktım bu tip sikke göremedim.Meryem ana tasviri.Hz.isa tasviri.yok böyle birşey.
eğer orjinalse muhteşem bir parça.ki orjinal olsa herhalde altından yaparlardı, sanayi sarısından değil."
demek istedim.
yanlış anlaşılma olduysa özür dilerim.

Archeologist

Member

sef_er

Operatör
Archeologist eveeet Ustam cahilligim ortaya cikti, mantiki olarak hic arastirma yapma ihtiyaci bile hissetmemistim, biraz mahcup olduk ama yapacak birsey yok,
hayır Meryem anayi bindirecek baska hayvanmi bulamadılar
teessüflerimi sunarim,
ağ şu sanatciyi bir ele gecirirsem,

Şaka bir yana ustalara saygilar, oğrenmenin yasi yoktur