Attigim kayanin videosu butun ustalar yorum lutfen

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ozelim arkadas listem haric kapali.
Buraya yazabilirsiniz.

Birde yazarken, hangi cumlem, kelimem kirici bende goreyim. Hakikaten kirici ise ozur dileyim. Sadece burada yazdiklarimdan degil, 8.000 bine yakin mesaj yazmisim, onlardan da ornek verirsen sevinir, duacin olurum.

neronero

Aktif Üye
BulursamKader25 bir kişiyi toplum içinde uyarırsan "kafa bulma" tarzı ifadeyle şahsen ben kırılırdım.zaten nerde kalp kırmışım dediğim yazı yüzünden arkadaş üyeliğini sildirdi dogru mu?
ayrıca 8bin mesajın takipcisi olmam olamam en nihayetinde.
sofi ne diyim bilemedim burada konusulması münasip olmayan bir konuyu burada lomusmayı teklif ediyorsun birşey demicem.
arkadaş listesi ayararını değiştirip özel acabilirsin bu kadar üst perdeye gerek yok.
unutma ki sanalda modsun.
benim için bir değeri yok bu statünün
nefis yapmana da gerek yok
o resmi kaldır ki yorumlarının ardından millet bakarak bu kapıya söz getirmesin.
irşada zarar gelmesin.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 bir kişiyi toplum içinde uyarırsan "kafa bulma" tarzı ifadeyle şahsen ben kırılırdım.zaten nerde kalp kırmışım dediğim yazı yüzünden arkadaş üyeliğini sildirdi dogru mu?
ayrıca 8bin mesajın takipcisi olmam olamam en nihayetinde.
sofi ne diyim bilemedim burada konusulması münasip olmayan bir konuyu burada lomusmayı teklif ediyorsun birşey demicem.
arkadaş listesi ayararını değiştirip özel acabilirsin bu kadar üst perdeye gerek yok.
unutma ki sanalda modsun.
benim için bir değeri yok bu statünün
nefis yapmana da gerek yok
o resmi kaldır ki yorumlarının ardından millet bakarak bu kapıya söz getirmesin.
irşada zarar gelmesin.
Dediklerinize katilmam mumkun degil.
Lakin tartismayi sevmem ve yararli da bulmam. Bu nedenle hicbirisine cevap vermek istemiyorum.
Resimle alakali birsey yok amma talebini yerine getirecegim. Zaten ayda bir degisiklik yapiyorum avatirda.
Her ne kadar ucbine yakin kitap okusamda kendimi her zaman cahil gormeye gayret ederim. Cahile bin delil yetmez, alime bir delil yeter demisler.
Ozelimizin kapali olmasi ozel ilgi isteyenler yuzundendir. Bizim icin her uye kardasimiz ayni degerdedir. Bu nedenle ozelden ziyade geneli tercih ediyorum.
Her konuya bakmak istiyorum, bir konuya degil.

neronero

Aktif Üye
BulursamKader25
sofi selam ve dua ile Allah ilmini arttırsın.
Allah cümlemize İlmi ile Amil olmayı nasip etsin.
Cümlemize Tayyib kazanç nasip etsin.

yorumlarımı silebilirsin.
özelden yazmak isterdim.

Son düzenleme: