Balık işaretinin Anlamını Bilen Var mı?

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Vallahi bende de var kabartma bir balık yıllarca uğraştım bir türlü çözemedim.kimi eşkiya .kimi ermeni kimi de roma dönemi dedi kimisi de tılsımlı dedi. birisi de bulmuş kırmış işareti uzak da olunca gidemedik öylece kaldı .kırılmadan önceki fotoları var ama neye yarar.nasip birazda.
sen at kırılmadan öncekı fotolarını balıgın malı balık işaretinde değil kıranlar bir halttan anlamayan kendini defineci sanan mahluklar varsa balık işaretleriniz paylaşın

GezginADAM

Yeni Üye
Selamlar 🖐 Yağmurlu havada farkettik 🐟
Burayı pek kullanmıyorum yeniyim guvenemedim.acikcasi fotograf paylaşmakta

Ekli dosyalar

şahin88

Aktif Üye
sen at kırılmadan öncekı fotolarını balıgın malı balık işaretinde değil kıranlar bir halttan anlamayan kendini defineci sanan mahluklar varsa balık işaretleriniz paylaşın
rkadaşlar balık kabartma 27 cm uzunluk 13 cm genişlikte olup yerden bir metre yükseklikte sağlam bir kayada.alt tarafında deforme olmuş haç işareti var 30 a 30.kapı gibi iki yer var ama bunlar doğal.karşısında 30 cm kesik bir kaya var.bu da 30 35 cm.arada bir kuru dere var..balığın karnında kuyruk tarafına yakın T şeklinnde tau haçı var.alt yanında ise benim tam anlamıyla mezar dediğim bir yer var

Ekli dosyalar