Baykuş ve El

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Mirkut kayanın kendisinde bişey bulamadım sadece el ve delik var küçük bir kertenkelenin saklanabileceği kadar ki fotoğrafta ki delikte saklanmış çıkaramadım bir türlü :) ayrıca hediyesi var biliyorum ama ekilen arazi olduğundan bozulmuş ortalık biraz

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör

timur964

konularim
5 farklı kayayı toparlayıp buna baykuş demem ben yinede sen iyisini bilirsin kolay gelsin

Karabulut

Operatör
Sondan ikinci kayanın ortası kaynak gibi geldi usta inşallah ilk hediyen orasıdır

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
5 farklı kayayı toparlayıp buna baykuş demem ben yinede sen iyisini bilirsin kolay gelsin
5 farklı kaya yok 2 tane var biri baykuşun gagası hariç kafası sol gözünde 9 var diğeri gagası olduğunu düşündüğümüz kaya el ve delik gaganın üzerinde

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
işçiliktir ustam. Yaklaştırınca kesim izleri belli oluyor. Kaldı ki sol gözünde 9 şifresi gizli.
ben tam anlamıyla çözemedim bu zımbırtıyı basit malıda var zor da basiti bulamıyorum maalesef ama zor belli ve günlerce uğraştıracak

Karabulut

Operatör
OZY.YA usta dediğim kayanın ortası farklı bir kaya gibi yoklarsın orayı şimdi işarrtleyemiyorum kb

mayhem

Co Admin
Co Admin
Yeminli yer son nokta 9 rakamı öyle diyor benim fikrim bu yönde . Bölgede üçleme yapan emarelere'de dikkat edersiniz .

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Yeminli yer son nokta 9 rakamı öyle diyor benim fikrim bu yönde . Bölgede üçleme yapan emarelere'de dikkat edersiniz .
o taş bikaç metre derinlikten çıktı dışarda değildi üçleme yapan herhangi bişey göremedim bir daha gidişimde bakcam