Beyler bi bakarmisiniz bu dogrumudur is yaparmi

Prisma

Yeni Üye
Dizel mi Benzinli mi bu ? :322: Şaka biyana uzak dur kardeş 6mt derinlik veriyor 100m mesafeden alıyor ise Niye maden işine girmemişlerde 750 TL ye tamah ediyorlar.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ne kadar ucuz okadar sahte işe yaramaz adam kandırmaca olduğunu unutmayın ... tecrübe edilmiş paramız yanmıştır...

tncysmn

Aktif Üye
Arkadaşlar artık bu ürünün tanıtımı bitti çünkü maymun gözünü açtı cepler bir umut peşinde koşanların alın teriyle doldu.
Şimdi sıra dedektore geldi ona da inanmayın benden size tavsiye. Her zaman hakkı savunmusumdur uzak durun

Şirvan

Operatör
Arkadaşlar artık bu ürünün tanıtımı bitti çünkü maymun gözünü açtı cepler bir umut peşinde koşanların alın teriyle doldu.
Şimdi sıra dedektore geldi ona da inanmayın benden size tavsiye. Her zaman hakkı savunmusumdur uzak durun
Yorumunuzdan dedektörler iş yapmaz anlami çıkıyorda ben katılmıyorum buna dedektörle sikke buldukta bulanlarıda gördük sürülmüş tarlada dağda bayırda. Siz farklı bir yöntemmi geliştirdiniz bilmek isteriz

tncysmn

Aktif Üye
Yorumunuzdan dedektörler iş yapmaz anlami çıkıyorda ben katılmıyorum buna dedektörle sikke buldukta bulanlarıda gördük sürülmüş tarlada dağda bayırda. Siz farklı bir yöntemmi geliştirdiniz bilmek isteriz
Dedektorlere inanmayın demedim tanıttığı dedektorden bahsettim.
Xp deusun yanından geçemeyecek bir dedektoru almış eline 40 cm 'den tek parayı deusla kendi cihazıni test edip galip geliyor. Dedektorlere inanmayın diye bir şey yazmıyor mesajimda

ares_0003

Member
Paran çoksa al ? ben 3 yıldır çubuklar üzerinde ar-ge yapıyorum. Ama illaki bi yerde eksiklik kalıyor

Serkan Hoca

Yeni Üye
Selamünaleyküm 15 senedir bu işe merak salan biri olarak bu mesaja yorum yapma gereği duydum . Bu cihaz ise yarıyor. Youtube Dt1 Alan Tarama yazarsanız cihaz hakkında ön yargılarınızı silecek videoya ulaşırsınz

timur964

konularim
Selamünaleyküm 15 senedir bu işe merak salan biri olarak bu mesaja yorum yapma gereği duydum . Bu cihaz ise yarıyor. Youtube Dt1 Alan Tarama yazarsanız cihaz hakkında ön yargılarınızı silecek videoya ulaşırsınz
izlediğim tüm videolarda kendi açtıkları çukurları gösteriyor .. hali hazırda alan tarama ile malzeme bulanını görmedim duymadım .. geneli firma reklamı

adem44

Bilgili Üye
Bu tıp alan taramalar ayarlanmış alantaramalar harıç gerısı hep sı yalan Alan tarama İnsan ener jısıyle çalışır sana lazım olan bır metal cubuk ada çöpten yol dan bulduğun basıt demır cubuk ta ola bılır guvendıgın bırı varsa al derım o da bu zamanda bulamazsın arkanı donup dönmez hıyanetler başlar kendı cubugunu kendın yap mal uyuşturucu hap bu tıp arkadaşlıklar uzun sürmez hıyanetle hayal kırıklığıyla sonuçlanır satıcının sozlerıne itibar etme demek istiyorum doğru bılgı parasız olandır işin içine para gırdımı ondan uzak dur cubugun ayarlamalarını kendın yap hem nasıl calıstıgını gorursun

palaks

Aktif Üye
kendi sitelerindeki videolara baktım işe yarıyo gibi tespit ve kazı çalışması var baştan sona boşluk buluyo gibi

harun0606

Aktif Üye
Normal bakır pirinç çubuğun yaptığının aynısı yapar fazlasını yapmaz hatta Okadar bile işe yaramaz