Boşluk tespiti icin çubuklar hazir

murat76

Aktif Üye

LabarNa

Bilgili Üye
Amin Cümlemize inşallah kardeşim ama on numara yapmışsın muaffak olursun inşallah

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bende videosunu uzleyince yapmistum.
Yeni kullanmaya baslayanlar icin iyi.

sğlm

Aktif Üye
BulursamKader25 ustam bende bı çeşit yaptım . Paylaşmadan sıkıntı çıkar mi

sğlm

Aktif Üye
Emin olalım çünkü paylastigimizii silemiyoruz

Adana1234

Member
Ne pirinc cubuk ne kolcakini ne de rulmaanini bulamadım ne bulunmaz parçalamış bunlar böyle. Kendi imkanlarimla yaptığım cubukla dönmüyor acayip sinir bozucu

ragıp

Uzman
@murat76
ustam, tebrikler
emeğine sağlık
haydi şimdi
dayıyı atlatıp,
sulu mağrada, tüneli takip edip odayı tesbit etmeye geldi

ustam iki adet acizane önermim olacak size
1. bol bol prova yapın, değişik açılardan, tersten, yüzden, elinizdeki çubukları değiştirerek, kutu içine farklı malzemeler koyarak, 100 lerce kez, binlerce kez deneme yapın. sıkılmayın. çubuğun dilinden anlamalısınız
2. Çubuk ile önce boşluk bakın. bulduğunuz boşluğun 4 köşesini muhakkak işaretleyin, çizin. 10 m geriden işaretlediğiniz alana bir bakın. sonrasında diğer ölçüm ve işlem için planınızı yaparsınız.

çabanız taktire şayan

selametle

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
murat76 arkadasim ben kullaniyorum..boaluk olarak cok basarilidir..bunlarla arazide arayacagin sey bosluktur.egerki bulursan dolumu bosmu diye kontrol yaparsin buldugun boslugu sagina alip sag kutuya arasigini koyup yapacaksin...kolay gelsin arkdasim..

murat76

Aktif Üye
murat76 arkadasim ben kullaniyorum..boaluk olarak cok basarilidir..bunlarla arazide arayacagin sey bosluktur.egerki bulursan dolumu bosmu diye kontrol yaparsin buldugun boslugu sagina alip sag kutuya arasigini koyup yapacaksin...kolay gelsin arkdasim..
Tamamdır ustam sağolasın

murat76

Aktif Üye
@murat76
ustam, tebrikler
emeğine sağlık
haydi şimdi
dayıyı atlatıp,
sulu mağrada, tüneli takip edip odayı tesbit etmeye geldi

ustam iki adet acizane önermim olacak size
1. bol bol prova yapın, değişik açılardan, tersten, yüzden, elinizdeki çubukları değiştirerek, kutu içine farklı malzemeler koyarak, 100 lerce kez, binlerce kez deneme yapın. sıkılmayın. çubuğun dilinden anlamalısınız
2. Çubuk ile önce boşluk bakın. bulduğunuz boşluğun 4 köşesini muhakkak işaretleyin, çizin. 10 m geriden işaretlediğiniz alana bir bakın. sonrasında diğer ölçüm ve işlem için planınızı yaparsınız.

çabanız taktire şayan

selametle
Ah ustam findik zamaniya cevre cok kalabalik görürler benide deli derler bi pundunu yakalasam hemen inicem bahceye bide Ragıp ustam bu gulme vs gifleri nasil yapılıyor okadar arastirdim bulamadim googleden kopyalayip buraya yapistirdim yine olmadi