Bu günki test başarısız geçti

Tb880

Member
Merhaba arkadaşlar böyle konu konu forumda kirlilik oluşturuyor ama elimizfen gelen bu bir konu altın da herkes tercübelerini paylaşsa çok güzel olur

Neyse bugün kafama göre bir araziye gittim işaret vss falan yok sadece açılmış nolmal bir mezar var o mezar da kıbleye bakıyor sanırsam selçuklu mezarı selçuklu mezarları da çevresi örülü üstün de de kapak var yanlış yorumluyor da olabilirim.

Prinç ve bakır çubuk var prinç olan alan taramalı başladım teste alan tarama ile bir mezar tesbit ettim burgu makinam vardır mezar olarak şüphelendiğim yere de bakırla baktım oda aynı verdi. Burguyu tam ortaya indim. 1 metre indi ama kapak vss birşeye rastlamadım.

Daha sonra elime muayene eldiveni giydim tekrar baktım oraya ama boş yani çubuklar tepki vermedi.

Eldivenle taramaya devam ettim. Bir boşluğa daha vardım. Ve yine tam ortasına burguyu koydum ve orası da boş çıktı.
Daha sonra bir ark çağırdım hiç birşey söylemedim. Oda gezdi araziyi vsss hiç boşluk bulamadı ama arkadaşı açılmış mezarın üstüne getirdim tamam burada boşluk var diyor.

Şimdi daha önceleri de açılmış bşr çok yerde test yaptım ve zerre yanılam payı görmedim.

Bugün neden böyle oldu sizce nerede hata yapıyorum.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
her çubuk ustasının başından geçen normal bir olay. bu kadar şaşırma. sor bakalım en iyi çubukçulara, senin bugün başına gelen onların başına hiç gelmiş mi diye? eğer dürüst iseler itiraf ederler, değil iseler gelmemiş deyip hava atarlar.
velhasıl, bazen oynuyorlar kardeşim ya da sen oynatıyorsun. beyin gücü, beyni yaydığı enerji ile nesneyi yönlendirebiliyorsun. nasıl yani ? bir cam bardağa odaklanıp kıran onlarca insan var videoları da var. beyin senin göremeyeceğin yüksek düzeyde enerji yollar. çubuğu tutarken, "burda şimdi bulacağım" ya da "kesin birazdan beni çevirecek bu çubuklar" gibi bir düşünceyi geçirme zihninden.
sen sadece ona emret, git; değerli boşluk ne varsa çiz diye. bir de elinde sürekli destekleyici teknolojik aletlerin de bulunsun. kroki aldıktan sonra gerekirse bir gün bekle yine oraya git. aynı veriyi alıyor musun bakman gerek.
2. oynatma ise; malesef o mekanda dolaşan arsız, işsiz güçsüz bir cine denk gelmiş olman. insanları kandırmayı çok severler. kah kaha ile izlerler malesef :/