Bu işaret nedir. Nelere dikkat edilmeli.

Gezenti

Bilgili Üye
Çok yaşa usta. yaşlılık benim gözler tlfdan zor seçiyor. Sağ taraftaki kare gibi duran sunu olması lazım. Arkadaşa bunu anlatmaya çalışıyorum
Aynen yardımcı oldular sağolsun sunusu varmış. Peki giriş bu kapı gibi olan yermi. Girilmiş olabilirmi. Önüne kadar kepçeyle girmişler ama oraya dokunmamislar.

Esteban74

Editör
Bahsettiğiniz iki resim aynı resim demi? Bende öyle düşündümde hocam orayı açamamışlar girmişler ama öyle kalmış.
Evet aynı resimler. Neyin girişi olduğu bilemiyorum işaret olarak eksikler var. Ama oranın resime göre hafif sağıda olabilir, bir giriş var diye düşünüyorum.

Gezenti

Bilgili Üye
Arkadaşım bu resmi demiştim. Sağında solunda sunu varsa mezardır. Sunu yoksa doğaldır.
Sağında solunda eser görüldüğü gibi şunu sarmış abicim peki oda mezar mi oluyor bu. Yada nedir ne mezaridir. Acilmismidir. Açarsanız sewinirim

ersen0010

Bilgili Üye
Aynen yardımcı oldular sağolsun sunusu varmış. Peki giriş bu kapı gibi olan yermi. Girilmiş olabilirmi. Önüne kadar kepçeyle girmişler ama oraya dokunmamislar.
Kapı gibi olan yer olması lazım giriş. Bu tarz yerlerde Sunular genellikle kare oyma şeklinde oluyor. Benim gördüklerim de giriş önüne aldığında kare oyma sununun sağındaydı. Açılmışa benzemiyor. Ama siz yinede iyice araştırın boşluk testi yapın. Oda mezar evet

Gezenti

Bilgili Üye
Kapı gibi olan yer olması lazım giriş. Bu tarz yerlerde Sunular genellikle kare oyma şeklinde oluyor. Benim gördüklerim de giriş önüne aldığında kare oyma sununun sağındaydı. Açılmışa benzemiyor. Ama siz yinede iyice araştırın boşluk testi yapın.
Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler abicim. Eyvallah

ersen0010

Bilgili Üye
Ne mezarı olduğuna gelince gariban mezarı olmadığı kesin. Gaz olayına dikkat edin

Gezenti

Bilgili Üye
Kapı gibi olan yer olması lazım giriş. Bu tarz yerlerde Sunular genellikle kare oyma şeklinde oluyor. Benim gördüklerim de giriş önüne aldığında kare oyma sununun sağındaydı. Açılmışa benzemiyor. Ama siz yinede iyice araştırın boşluk testi yapın. Oda mezar evet
Abi bu mesela o kapının sol altı. El kadar delik War içerisinde sanki yol ikiye ayrılıyor. Görünen bu