bu sıralı taşlar bir anlam ifade ediyor olabilirmi

çömez1

Yeni Üye
merhabalar.
bu sitede birkac konu paylaştım tüm hepsi aynı bolgede olan işaretlerle ilgiliydi. bugün videolu olarak gostereceğim bu sıralı taşlar hakkinda yardımlarınızi rica ediyorum ustalarım. videoda görüldügü uzere çevredeki taşlara nazaran cok büyük birkaç tane taş dizili olarak duruyor bu taşların yanında videoda görünen bu tarafı yuvarlak taş var. sıralı taşların en başında iki tane taş var karşılıklı duruyor ve ve bu taşların arasından bakınca bi 20 metre kadar ilerde ücgen bir taş bulunuyor. burada bir düzen aramam saçmamı acaba yoksa sizede mantıklı geliyor mu ustalarım. youtube a attım videoları. burdaki fotografta en baştaki iki taşın arasından cektigim üçgen taşın fotoğrafıdır. o çevrede taşların içinden mal çıkarılmış birçok yer gördük. şimdiden teşekkürler

The Thing

C*
Süper Moderatör
Alanda yığma ve oda kokusu alıyorum fakat foto ve video yetersiz, videoyu 10 sn.cekmişsin, 12 sn olsaydi belki zihnimiz aydınlanırdı.

çömez1

Yeni Üye
Alanda yığma ve oda kokusu alıyorum fakat foto ve video yetersiz, videoyu 10 sn.cekmişsin, 12 sn olsaydi belki zihnimiz aydınlanırdı.
böyle bi yerde nasıl tespit yapmalıyım. bi kişi ile tanıştım 5 bin tl karşılığında gelip cihazlarla tespit yapabilecegini söyledi. ne yapmalıyım sizce

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kayalar yığmanın etrafına döşenmiş ama yığma kısımı çekmemişsin

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
böyle bi yerde nasıl tespit yapmalıyım. bi kişi ile tanıştım 5 bin tl karşılığında gelip cihazlarla tespit yapabilecegini söyledi. ne yapmalıyım sizce
okadar saglam tespit yapiyiisa gomunun dortte birini teklif et.bakalim ne diyecek
ya gomu 41 yilda bir kayip yer degistiriyodur yada sahiplidir uc harflilerle anlasma masasina oturulacaktir

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Tespit ettigi yerde islem bittikten sonra elde edilecek hasilattan sonra odenmek kaydiyla kabul ederse tespit etsin. Onceden kapora dahi verme. Pesin calisiyorum derse çakallardandir. Uzak dur.