bu sıralı taşlar bir anlam ifade ediyor olabilirmi

çömez1

Yeni Üye
Sen yerleri göster ilgili şahıslara. Burada var derse yeri 2500 liraya sat onlara ?

Paralı işlere ;
Bulaşmayın.
Bulaşmayın.
Bulaşmayın.

Üzülürsünüz..
ben beraber cıkaralım dedim ona yok deyince vazgectik zaten yoksa nir ay önce gitmiştik. günlük 5 bin tl istedi. birde istanbuldan muşa gideceğimiz için yol süresinide hesaba katıyordu :)

çömez1

Yeni Üye
Kardasim,
İlk once
FOTORAFLAMA NASİL YAPİLMALİ..?
konusunu oku ve anla.
Sonra bu alana tekrar git.
Ogrendigin sekilde fotografla.
Sonra gel yeni konu ac.
Bizler sana nereye nasil bakacagini soyleriz insallah.
İlk buradan basla.
sevgili hocam oraya gidip gelmem çok zor gidersem ancak nir kere şansimi dener öyle gelirim. bikaç kişiyle tanıştım işaretler vardı gösterdim yorum yaptılar vs büyü var dediler arı var dediler onların yönlendirmesiyle bikaç tane işaretli taşı kırdırdım onlarda boşa heba oldular. burda daha öncedende konu açtım sağolun bilen abilerimiz yardimcı oldular samimi davrandılar karşılıksız olarak. elimdeki tek fotoğraf ve video bu. sadece yakın yerlere ait taş isaretleri var başkada birşey yok

çömez1

Yeni Üye
Kardasim,
İlk once
FOTORAFLAMA NASİL YAPİLMALİ..?
konusunu oku ve anla.
Sonra bu alana tekrar git.
Ogrendigin sekilde fotografla.
Sonra gel yeni konu ac.
Bizler sana nereye nasil bakacagini soyleriz insallah.
İlk buradan basla.
yardımlarını, için teşekkürler

çömez1

Yeni Üye
Kayalar yığmanın etrafına döşenmiş ama yığma kısımı çekmemişsin
hocam ortadaki yuvarlak tasın yapısı doğalmı sizce. bir tarafı tam yuvarlak ve kenarında cıkan taşlarda orda duruyor yami herhangi bir aletle o şekilde yuvarlak birkarak parçalamak mümkun degil gibi

çömez1

Yeni Üye
Sevgili kardeşim sakın ha .Birkaç saatini ayır @bulursamkader ustanın herşeyini oku.Genelde ustalar online oluyor isimlerine bak çeşitli konularda yorumlarını oku.Git argeni becerebildigin kadar yap .yine siteye gel sor da sor hiç bir usta çok sordun yeter demiyor .Rabbim yardımcın olsun
profile ulasamıyorum nasil okuyacağim

R00T

Profesyonel
Co Admin
Alan Romanın pagan olduğu dönemlere ait kalıntılardan işlem görmüş kayalardır.
Böyle yerler yerleşim yerlerine çok fazla uzak olmaz.
Bunların işaretleri biraz farklıdır. Neden derseniz çünkü inanış farklı .Doğayı ilahlaştırma var.Hayvanları Tanrılaştırma var.İnsanları Tanrılaştırma var.
Kayaların çoğu hayvanları ve gücüne inandıkları fügürleri temsil eder.
Neyse Sonuca gelelim .Analatsam baya uzar.
Alanda mahzen oda şeklinde mezarda bulabilirsin .Yığıntı tümsek altında oda da bulabilirsin.Belkide preslenmiş toprak dolgulu bir kaç mezar veya .Erzak odası.
Böylesi yerlerde ne çıkacağını hiç kimse şimdilik bilemez.Çünkü Yerel halk işidir ekseri.
Ha bu arada böylesi mekanlarda cihazlar genelde anlamsız kalıyor.

çömez1

Yeni Üye
Alan Romanın pagan olduğu dönemlere ait kalıntılardan işlem görmüş kayalardır.
Böyle yerler yerleşim yerlerine çok fazla uzak olmaz.
Bunların işaretleri biraz farklıdır. Neden derseniz çünkü inanış farklı .Doğayı ilahlaştırma var.Hayvanları Tanrılaştırma var.İnsanları Tanrılaştırma var.
Kayaların çoğu hayvanları ve gücüne inandıkları fügürleri temsil eder.
Neyse Sonuca gelelim .Analatsam baya uzar.
Alanda mahzen oda şeklinde mezarda bulabilirsin .Yığıntı tümsek altında oda da bulabilirsin.Belkide preslenmiş toprak dolgulu bir kaç mezar veya .Erzak odası.
Böylesi yerlerde ne çıkacağını hiç kimse şimdilik bilemez.Çünkü Yerel halk işidir ekseri.
Ha bu arada böylesi mekanlarda cihazlar genelde anlamsız kalıyor.
peki ne yapmamı tavsiye edersiniz