Bu taş hakkında bilgisi olan varmı

ÇAKIR3428

Member
Taş sanki bir yerden kırılmış bu şekliyle yorumlamak çok zor

Horus

Yeni Üye
Selam ustalarim. 1. Görselden, 2. Altta ki görsele kadar kazdik. 2 gorsel de ne yapmamız lazim? Nedir burasi ve nereye çalışalım? Bu arada, sitede yeniyim. Yeni başlık açamadım bir türlü. Özür dilerim bu basliga yazdigim icin. Affiniza sığındım. Saygılarımla.

Ekli dosyalar

Efendi51

Bilgili Üye
kardeş burda boşa çalışmak istemiyorsan cihaz tutmanı öneriyorum, madem şüphelendin, kısmette varsa hakkında hayırlısı diyelim

Hasandağı

Yeni Üye
tarladan mı çıktı evin avlusunda mı çıktığı yerde toprakla karışık kömür de olmalı çizgi şeklinde
ustacığım @kyzer kömür mevzusu nedir tecrübeniz var mı? 3 yerde kömür gördüm bir tabaka çıkıyordu, bir yerde de yüzeyde kömür vardı alakasız bir yer dere kenarı
bilgilendirirseniz sevinirim, yaklaşık 1.5 metre derinlikte falan çıkıtı iki yerde

Horus

Yeni Üye
Dağın yamacında biryer burasi ustam. Aşağıdan, patika yol var. Yaklaşık 30 40 metre yukarda. İçeri girdik ve sağ tarafta 40 cm çapında bir kaya delik cikti karşımıza. Başımızi soktuk içeriye. Sağda, kare seklinde yerden yaklasik 1 metre yüksekliğinde kesme SAY kaya çıkti. Taşın, yere oturduğu yerde de, murc ve çekic darbeleri v