bu taş nedir

gülbahçeli

Editör
gurban senin yapacağın ya çubuklarla mezar bulmak oda tercübeliysen yada ucuz ayrımlı bir dedektör alıp tek tekcilik yapmak beni dinlersen ikinci el bile olsa 1500.2000tl lik bir cihaz al imkanın varsa günlük yöymiyeni rahat çıkarırsın yadeyilse işin çok zor kolay olanlar çoktan alınmıştır zor olanlarıda sen bulabilirmisin oda nasip tavsiyem bir cihaz al ara kazma kürek işleri zahmetli ve masraflı ben sadece tek tek işi yapıyom artık büyük işleri sonraya bırakıyom selametle kolay gelsin

gülbahçeli

Editör
doğrusunu istersen fazla birşey yazmak istemiyorum seninle ilgili deyil formla ilgili yazdıklarımız siliniyormu ne anlamadım benim mesajlarım bini geçmişti şimdi baktım872 ye düşmüş yazılanlar siliniyorsa ne diye yazıyım o yüzden fazla yazmıyorum arada bir bakıp çıkıyorum

F571571

Bilgili Üye
t
gurban senin yapacağın ya çubuklarla mezar bulmak oda tercübeliysen yada ucuz ayrımlı bir dedektör alıp tek tekcilik yapmak beni dinlersen ikinci el bile olsa 1500.2000tl lik bir cihaz al imkanın varsa günlük yöymiyeni rahat çıkarırsın yadeyilse işin çok zor kolay olanlar çoktan alınmıştır zor olanlarıda sen bulabilirmisin oda nasip tavsiyem bir cihaz al ara kazma kürek işleri zahmetli ve masraflı ben sadece tek tek işi yapıyom artık büyük işleri sonraya bırakıyom selametle kolay gelsin
teşekür ederim usta

F571571

Bilgili Üye
Yer mevki güzel ama Kaya yapılarında işcilik fazlasıyla var ama kaide değer birşey göremedim öneririmde şudur; biz burda sana burayı kaz şurayı kır diyemeyiz eğer dersek büyük ihtimal ya sallamış oluruz ya da çok bilmişlik yapmış oluruz bu işi yapacaksan teknoloji şarttır ama ben senin yerinde olsam tektekcilik yapardım özellikle Kaya yapı diplerine rastgele.
Tamam usta Teşekkürler

tr46osman

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 300263

Burayıda bi köşesinden yokla bence sonradan örüp kapatma yapmışlar gibi geliyor bana
Aslında bunların mezarlık alanları da vardır iyice araştırman gerek
Tecrübe dediğin alınıp satılmıyor hemende kazanılmıyor bi yerden başlayacaksın göre göre bile bile öğreneceksin. Rastgelsin.
orası ve bir de yanda siyahlaşmış duvar yerine bakılmalı sanki

tr46osman

Aktif Üye
açılsa da kalan göçen birşeyler olabiliyor ki 2 tane toprak altı oda mezarları var hala birşeyler çıkarıyor millet ve makine olmadığından yıllardır millete nasip oldu orası