Cappadocia kaya mezarı

DaRtAnYaN

Yeni Üye
dostum bence durman hata devam et; anlattığın rüya ve korkutmaların psikolojik olduğu kanaatindeyim; eğer çok korkuyorsanız gündüz yapın çalışmayı, birbirinizi korkutup durmayın. Bana kalırsa tuzak, tılsım falan da düşünmene gerek yok iyice kafanız karışır. Zaten yönü belli ayrıca mezarın koruyucusu falan hikayeleri de bana hiçbir zaman mantıklı gelmemiştir. Yasal kazı olayını da mezarlarda yapamazsın; kolay gelsin...

HOBBİT

Member
Önerilerinize kulak verip yarın yada sonraki gün tam teşkilat devam edeceğiz.çünkü arazi çevresi kırmızı et toprak bastığınız ayağınız orada kalıyor araçları siz düşünün artık yaptığı yorumlar ile destek olan herkese çok teşekkür ederim

SelçuK

DogacıyıZ
Ayetel Kürsi 3 nas bir Fatiha bismillah dedi devam et

Şirvan

Operatör
Anlattığın ve yaşadıkların ciddi meseleler kardeşim öyle psikolojik felen değil bu mevzularla ilgilenmiş bilgili ve tecrübeli hocalara danısman. Bak orda kaya mezarda var. Dikkat et yazicı hocalardan olsun fotokopici hocalar olmasın.

HOBBİT

Member
Valla kardeş Rabbim e sığınıp abdestinizi alıp cüz okuyarak çalışacağız gerisi Rabbimin takdiri

HOBBİT

Member
Detaylı fotoları gidince atarım kardeşim koltuğun karşısındada toprak yığıntısı var etrafı taşla çevrili ama burayı sonuçlandırman ora ile uğraşmak istemedim

Şirvan

Operatör
Ekibinizdeki itikatı en zayıf olana değişik şekillerde gözükürler. Kadın olanların elbise rengine dikkat edin ne istediklerini sorun. Bakalim ne yaşayacaksınız anlatırsanız gerekeni söyleriz

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yavbırakın şu cın muhabbetını ıcerı gırmıssınız zaten orayı acmadan olsalardı gerekenı yaparlardı zaten actın iş bıttı onlar ordan gıttı zaten devam çalısmaya

HOBBİT

Member
Tamam kardeşim devam edeceğiz allahın izni ile inşallah

HOBBİT

Member
Kardeşim nevşehir merkezde bi hocaya gittik gerçekten adam gibi adam suya filan baktı şu an musallat yok dedi ama olmayacakları anlamına gelmez dedi
Hocayı götürmek istedim ama kabul etmedi benim işim tedavi dedi gerisi takdir deyip yarın akşam yola çıkıcaz