Cin. ifrit .marid .reptilian ..goren ve bilgisi olan varmı.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Gönül_Eri üstad son yazılanı dikkatle okudum bilgilenme ye çalıştım Allah razı olsun... Fakat ustam son paragrafınızda epilepsi (sara) hastalığının %90 .'ı cinlerle alakalı olduğunu yazmışsınız..neye dayanarak sizin için kesinlik içeren bu kanıya vardınız, detay verirseniz sevinirim... Benim bu konudaki katı ve kesin düşüncem sara, yani epilepsi tıbbi bir hastalıktır ve 7 sinden 70 li yaşlara kadar görünen bir rahatsızlıktır.. birkaç oluşumu ve nöbetine göre çeşidi vardır..Nedenleri ise çocuk yaşta travma, fiziki olarak kafayı sert bir z mine çarpma ve tabiki de az olasılıkla sinir sitres. Ben ben okuduklarımı ve ailemden yani rahmetli babamın rahatsızlığı nedeniyle okudum araştırdım tedavi ettirsin, kendimce bu konuda yeteri kadar maalesef bilgi sahibi oldum... Ha bu arada babam epilepsiden vefat etmedi, açık kalp ameliyatı nedeniyle masadan kalkamadı, rabbim sizlerin ve bütün kardaslarımizin olmuslerine rahmet sağ olana hayırlı
Ömür versin inşallah! Cevabını beklerim, illaki bir nedenin veya birşey e şahit olmuşsunuzdur saygılar...
Ustam öncelikle Rabbim sizlerden razı olsun. Razı olduğu işler ile meşgul eylesin. Boş işlerden muhafaza eylesin. Yaşım 34 yaklaşık 12 yıldır dini ilimler ile meşgulüm manevi icazetli olmama rağmen sınırlı sayıda hasta okumuşluğum vardır bu hususları derinlemesine araştırıp gözlemlerim asla zanni bilgilere kati,miş gibi konuşmam :) Beni çok seven çok samimi bi arkadaşım abim epilepsi idi defalarca bayılmışlığına şahit oldum ancak sirke ile ayıltabiliyorduk. (Epilepsi Teşhisi hastaneden konmuş ) Tedavi başarısız. O zamanlar medresede okuyorum manevi hocalık hususunda yetersizdim. Ams hocalık olduğunu anladım çok kıymetli işin ehli bi hoca abime götürdüm arkadaşımı cinni çıktı gerekli işlemler yapıldı 9 yıldır daha 1 kez bayılmadı hamdolsun :) çok dua alırım kendisinden. Aradan yıllar geçti Rabbim nasip etti evlendim 2 yıl önce, eşim eskiden epilepsi hastası imiş, hastane hastane gezmişler nöbetler engellenememiş en son dini bütün bir doktor, dayıcığım kızınızı sağlam bi hocaya götürün diyor, alıyorlar hocaya götürüyolar hoca büyü vasıtası ile cin var diyor ve gerekeni yapıyor. O günden sonra bayılma 1 kez dahi olmamış ve olmadı hamdolsun :) Bu arada ilk söylediğim abinin de büyü yolu ile o hastalığa düçar etmişler. Bunlar en yakınlarım bu şekilde birsürü örneğe şahit oldum, Kıymetli kardeşim. Belinden aşşası tutmayan bi bacımız tekerlekli sandalyede doktorlar omur ilik ezilmesi tarzı bişey diyolar çözüm bulamayınca, ama tedavi 0. Konuştuk bazı vakitler dayak yiyom sanki sırtıma sırtıma vuruyorlar. İncelettik malesef büyü çıktı işin içinden aslında tıbben bi durum yok. Ustam bu bi Kaç örnek kafidir inş. Örnekleri en yakınlarımdan seçtim özellikle:) Ustam ayrıca Rabbim babanıza Rahmet eylesin. Mekânı Cennet olsun.

Son düzenleme:

I1B79

Member
Gönül_Eri ustamın yazısı benim soruma cevap oldu teşekkür ederim ustam.
bu arada sara hastalığı dediğiniz gibi yüzde doksanlarda tanıdıklarım arasında bir kaç kişi vardı bu şekilde cin olayları bitince kendileride düzeldi.

CooL

Bilgili Üye
Peki Gönül_Eri Ustam güzel açıklama yapmışsınız.yani bir şekilde bu insana musallat olmuş ve her hangi bir organa yerleşmişse ve sıkıntıları çekiyorsa kişi yokmu burada kişiye yardımcı olabilecek birisi yada tavsiye edilebilecek bir üstad ki insanlara Form sayesinde şifa olsun herşey define demek değildir sağlık en büyük hazinedir Saygılar

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
CooL arkadaşım kojuları okursan içlerinde mevcut cıkarılması ile alakalı yazılar.ama bazen işin ehli gerekiyor ince noktalar var..
ayrıca arkadaşımın kardeşi nöbet geçirıyor.hastane hoca gezdiler ilac kullanıyor hala.işin gercegı beceremediler tedabiyi.muhabbet ederken bir soru sorduö ilk bezamn nasıl oldu diye.denize digiyoşar kumsalda ateş yakıyolar sabah kaadr takılıyolar günden sonra bir anda cıkıyor hastalık.uğramışlar anlıcan.her hastalık normal bşr hastalık değildir..be çoğu neredeyse hepsi travmadan malum genclerden oluyor..rabbim cümlemize şifalar versin

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Peki Gönül_Eri Ustam güzel açıklama yapmışsınız.yani bir şekilde bu insana musallat olmuş ve her hangi bir organa yerleşmişse ve sıkıntıları çekiyorsa kişi yokmu burada kişiye yardımcı olabilecek birisi yada tavsiye edilebilecek bir üstad ki insanlara Form sayesinde şifa olsun herşey define demek değildir sağlık en büyük hazinedir Saygılar
Sorunu müsait bi vakitde cevaplıycam ustam inşaallah..

sepetkaya

Editör
Gönül_Eri üsdat temenni için teşekkür ederim.. kısa geçecem.. baban 1955 te çocukken 1 ve 2 kere düşmüş.. babaannem annemi uyarmış böyle böyle diye.. ozaman teşhis nerede tedavi nerede.. ben gençken yani 90 larda bir iki kere babam nöbet geçirdi aldık hastaneye götürdük epilepsi teşhisi konuldu. İlaç tedavisi oldu, iki yıl ilaç içti düzenliyordu nöbet aralığı azaldı tam düzeldi derken kalp rahatsızlığı başladı.. ozaman kimsededemedi hocaya şuraya buraya götürün diye... Dediklerinizi dikkate alıp incelicem teşekkür ederim selamlar...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamun aleykum arkadaslar, hayırlı aksamlar
uçmuş ustam size kısa bi sorum olacaktı, cevaplarsanız sevinirim
Bir yerde, tılsımlı mı yoksa cinler tarafından meskenmi tutuldugunu nasıl anlarız? Yada farkı nedir, yani zamanında birileri tarafından tılsım yapılıp tamı gidilmiş, yoksa boş biyer ama yine de cinlere denk gelmek gibi..
Kardeşim... 1 yerde cin varmıdır yokmudur tılsım varmıdır yokmudur anlamak için... oraya gidiş amacına göre değişir... define olan 1 yer ise tılsım var ise nekadar aksilik varsa yaşarsınız... ama hangi aksiligine denk gelirsiniz o kısmetinize... tuhaflıkları hisseder de bırakmazsanız 1 sonraki safha baslar kedi görmeye aslan kaplan görmeye arisurusu sinek surusu vs gibi şeyler görmeye başlarsınız ...yine bırakmadınız busefer 1 ilerki safhaya geçer.. o zamanda allah bilir neler olacağını... aklına herşeyi getirebilirsin....
Diğer meselede 1 yerde cin varmı yok mu anlaşılması için .. 1 şey anlamana gerek yok ... sen zarar vermez sen onlarda çok tınlamazlar zaten ... zararvermeden örnek verecek okursak .... nekadar issiz sakinde olsa .. hacet giderirken besmelesiz destursuz hacetlenmemek ... denk geldiginiz herhangi çöp kemik yiyecek artığı görürseniz ellememek üzerinden atlamamak .. sıcak kaynar herhangi 1 şey dökmemek... fakat illa bunları yapmak zorunda kalıyorsanız yine herhareketinizi besmeleyle desturla ve musade ister gibi yapmalısınız.... soruncikmaz ....

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ustam bu işi meslek hâline getirmiş geçimini bundan sağlayan ehil insanlar var sayıları azda olsa, benim burdan şuna gidilsin buna gidilsin demem doğru olmaz. Burda ilgilenen varmı bilmem kendim icazetliyim ama bakmıyorum bi başlarsam sağa sola duyulur tüm düzenimi alt üst eder yanında şöhreti getirir, bi yandan adımız cinciye üfürükçüye çıkar. İnsanlar hem gelirler hem arkandan konuşurlar bizim memleketimizde malesef. Ama hastanın durumunu dinlersem Kuran yollu bi reçete çıkarabilirim, helal lokma yiyen kıraati iyi olan birine okutabilirsiniz. Teşhis meselesi mühim yalnız. Mesele tıbbide olabilir herşeyi büyüye cine bağlamamak gerek :) Misalen: Kişi devamlı kedi yada köpek yada yılan görüyorsa rüyasında farklı, devamlı mezarlıklarda geziyorsa farklı, Afedersin sık sık tuvalet ve idrar görüyorsa farklı büyülere işarettir. Bu misalleri çoğaltabiliriz. Allah cümlemizi ve ehlimizi büyü gibi pis ve çirkin işlerden muhafaza eylesin.

CooL

Bilgili Üye
Mhmt82 ustam benimde söylemek istediğim zaten işin ehlini bulmak konuda zaten nasıl çıkacağı konusunda okuduğum şeyler var ama paylaşılan bilgi yeterli değil işin ehli gerekiyor bende işin ehli konusunda yardımcı olacak birisi varmı diye soruyorum.gerek buradan yada dıaşrıdan ehli birisini bilen tanıyan varmı diye sordum ustam saygılar

CooL

Bilgili Üye
@Gonül_Eri ustam benim söylemek istediğim bu işin ehlini bulmak ya burada yada dışarıda.bunun içinde yardımcı olacak arkadaşlar varsa özelden yazmaalrını istiyorum.önceki yorumunuzda cin girerse ne olur ne gibi hastalıklar meydana gelire cevap vermişsin bu konuda sıkıntılar var.yalnız bu işi meslek edinmiş kişiler varda meslek edinenlerdende sorun çözecek kişide sanmıyorum çünkü geçim derdi oluyor genelde bunların ki.şifa niyetinde olmuyorlar saygılar

Caylak67

Aktif Üye
Ustam bu işi meslek hâline getirmiş geçimini bundan sağlayan ehil insanlar var sayıları azda olsa, benim burdan şuna gidilsin buna gidilsin demem doğru olmaz. Burda ilgilenen varmı bilmem kendim icazetliyim ama bakmıyorum bi başlarsam sağa sola duyulur tüm düzenimi alt üst eder yanında şöhreti getirir, bi yandan adımız cinciye üfürükçüye çıkar. İnsanlar hem gelirler hem arkandan konuşurlar bizim memleketimizde malesef. Ama hastanın durumunu dinlersem Kuran yollu bi reçete çıkarabilirim, helal lokma yiyen kıraati iyi olan birine okutabilirsiniz. Teşhis meselesi mühim yalnız. Mesele tıbbide olabilir herşeyi büyüye cine bağlamamak gerek :) Misalen: Kişi devamlı kedi yada köpek yada yılan görüyorsa rüyasında farklı, devamlı mezarlıklarda geziyorsa farklı, Afedersin sık sık tuvalet ve idrar görüyorsa farklı büyülere işarettir. Bu misalleri çoğaltabiliriz. Allah cümlemizi ve ehlimizi büyü gibi pis ve çirkin işlerden muhafaza eylesin.
Usta valla zurnanın zart dediği yer burası. Adamın eli kolu bağlı çaresiz bu adam kime gidecek şimdi. Hocayım diye gezinenler sömürse daha mı iyi.