Cinlerin Gündüz Define Üstünde Bir Tasarrufu Var mı ?

Y2J

Aktif Üye
Şimdi arkadaşlar define olduğundan suphelendigimiz yeri sabah kazsak yani iş makinesi getirip kazsak, define'nin muvekkeli gündüz saatlerinde defineyi kacirabilir mı ? Defineyi almamamiz için bizi korkutur mu ?

Şirvan

Operatör
Öyle bir yerde var iseler sadece korkutmaya çalışırlar. Yerdeğiştirme yapamazlar.

Y2J

Aktif Üye
Gündüz gunduz nasıl korkutacaklar. Sanırım gündüzleri görünmüyorlar.

Birde hocam tılsım bozulursa cinin korkutmasi son bulur mı ? Tilsimin bozulmasıyla cininde sorumluluğu son bulmuyor mu ?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Şimdi arkadaşlar define olduğundan suphelendigimiz yeri sabah kazsak yani iş makinesi getirip kazsak, define'nin muvekkeli gündüz saatlerinde defineyi kacirabilir mı ? Defineyi almamamiz için bizi korkutur mu ?
Bu yerde tılsım olduğu kanısına nasıl vardınız .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Geceleri orada iki ışık görünüyor. Ayrıca ne zaman yaklassan oradan acayip sesler geliyor.
Burası mezar mıdır.....? Mezarsa müslüman mezarı mıdır...?
Işık nasıl bir ışıktır...? Rengi nedir...? Gökyüzüne doğru uzuyor mu...?
Gelen sesler nasıl bir sestir...? Erkek-bayan-çocuk hangisinin sesidir..? Ne kadar yaklaşınca sesler duyuluyor...???

Gündüz de korkuturlar amma siz gece olsa korkarsınız, gündüz cesaretiniz çok olur.
Gecenin psikolojik sıkıntısı gündüz olmaz.
Zira insanoğlu karanlıktan ya korkar ya çekinir. Halbuki geceler daha emniyetlidir.
Bu işi yapacak ekip en az 10 kez değişik zamanlarda gece araziye çıkacak sabah gün aydınlığında dönüp, kendini geceye alıştıracak.
Gece nesneler nasıl gözüküyor??? Göz karanlığa nasıl alışıyor...???
Sesler nasıl duyuluyor...? Hayvanatın koşması nasıl oluyor...??? vb.
Bunları yerinde tatbiki olarak yapmak lazım.

S:W:A:T

Editör
Size de kesin birileri demiştir burası sahipli şöyle böyle.. Hocam gözünle görmediğine duymadığına inanma ... Yerden soğutmak içinde derler .. Aklına getirme düşünme .. Çek besmeleni bak keyfine ... Aklında olduğu sürece uçan kuşu , gördüğün yılanı , arazide gezen tilkiyi bile o zannedersin .. Hee dersen ki ben şahit oldum o zaman BulursamKader ustanın sorduklarını yanıtla net cevaplar alırsın .

Y2J

Aktif Üye
Burası mezar mıdır.....? Mezarsa müslüman mezarı mıdır...?
Işık nasıl bir ışıktır...? Rengi nedir...? Gökyüzüne doğru uzuyor mu...?
Gelen sesler nasıl bir sestir...? Erkek-bayan-çocuk hangisinin sesidir..? Ne kadar yaklaşınca sesler duyuluyor...???

Gündüz de korkuturlar amma siz gece olsa korkarsınız, gündüz cesaretiniz çok olur.
Gecenin psikolojik sıkıntısı gündüz olmaz.
Zira insanoğlu karanlıktan ya korkar ya çekinir. Halbuki geceler daha emniyetlidir.
Bu işi yapacak ekip en az 10 kez değişik zamanlarda gece araziye çıkacak sabah gün aydınlığında dönüp, kendini geceye alıştıracak.
Gece nesneler nasıl gözüküyor??? Göz karanlığa nasıl alışıyor...???
Sesler nasıl duyuluyor...? Hayvanatın koşması nasıl oluyor...??? vb.
Bunları yerinde tatbiki olarak yapmak lazım.
Hocam olayı baştan anlatıyorum. Bizim oralar Likya- Roma- Bizans kalıntıları fazladır. Hatta bizim mekanın çok yakınında Roma kalıntıları mevcud. Çok eskiden o mekanda her gece ateş yanarmis. Babam kuran okuyunca ateş sönmüş. (30-35 sene önce)Dedem ve bir kaç arkadasi hocaya falan baktirmislar orada hazine var demişler. Hatta o mekanın yanında bag bahçesi olan birini gece korkutmuslar. Adam gece bağ suluyormus. Bir daha gelmedi o mekana adam. Küçüklüğümden beri görürüm belli zamanlarda görürdüm o ışığı. 1 ay öncede gördüm. 2 ışık biri ateş kırmızısı diğeri sarı. Gece o mekanın yanına vardığında takir tukur sesler geliyor. Sanki bir şeyleri carpiyorlar gibi. Babam istihareye yatmış hazine olduğunu görmüş. Ben burayla ilgilenince musallat olmaya başladılar. Musluman cin değil hristiyan yada kâfir cin. Tek değil 2 taneler bildiğim. Çok güçlüler Ayetel kursi korumasi falan aşiyorlar.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Gunduz git.
Tespitini yap.
İsaretleri bul.
Fotografla.
Sadece korkutuyorlar. Korkmayin.
Korktugunuzu anladuklarinda daha fazla baski yaparlar.
Sonra isin ehli hakiki bir hoca bitirir onlarin isini insallah.

Y2J

Aktif Üye
Uzun zamandır bu işle ilgileniyorum. Bir çok Havas kitabında definecilik bölümünü araştırdım. İlk önce safran mürekkebi ile yapılmış mülk suresi koruması yapacağım. Sonra mekana gelip korumaya alacağım. Olmadı ruusu erba isimlerini kullanmayı düşünüyorum. Yalnız bu işlemleri gündüz yapacağım. Eğer bulursam bir miktarda orada bırakacağım. Nasipse alırım...

Bu ise girmeden öncede mutlaka istihareye yatacağım. İşi şansa bırakmamak lazım.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a.değerli kardeşim işik lamba gibimi yoksa hortum gibimi dikkat et şehid veya evliya mezarlari olmasin?gelişmelerden haberdar et elimizden geleni yapariz.

Saygilar ve sevgiler.

Y2J

Aktif Üye
İsik nasıl anlatsam; 2 tane küçük ışık ama titrer halde. 1 ay önce iyice o ışıkları inceleyince musallat olmaya başladılar. Hatta bir gece rüyamda hazinenin derinde olduğu söylendi. Bir kaç istihare yapmıştım. Babamda yaptığı istiharede derinde olduğunu görmüş. Benim asıl sıkıntım evimde yakin.